Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen DOLGIT KRÉM 150 g

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

DOLGIT KRÉM 150 g

Hodnocení: 7x
  • 3.57143

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: DOLGIT KRÉM(Ibuprofenum)krémPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však DOLGIT KRÉM musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.534
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? DOLGIT KRÉM 150 g koupíte i tady

Specifikace DOLGIT KRÉM 150 g

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce Dolorgiet
Nejnižší cena 170 Kč

Dolgit krém je účinný v místní léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému. Je určen k lokální léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách (zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu). Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě zánětlivého revmatického onemocnění kloubů, onemocnění páteře, otoků nebo zánětů měkkých tkání přiléhajících ke kloubům, ztuhlosti ramene, bolesti svalů a při bolestech spojených s artrózou. V postižené tkáni působí již za půl hodiny » ... a dál?

Produkt DOLGIT KRÉM 150 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


DOLGIT KRÉM 150 g - parametry

Název produktu: DOLGIT KRÉM 150 g
Výrobce: Dolorgiet
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 234 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.57 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.57143
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: DOLGIT KRÉM(Ibuprofenum)krémPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však DOLGIT KRÉM musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem či s lékárníkem, bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je DOLGIT KRÉM a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete DOLGIT KRÉM užívat3. Jak se DOLGIT KRÉM užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak DOLGIT KRÉM uchovávat6. Další informace1. CO JE DOLGIT KRÉM A K ČEMU SE POUŽÍVÁDOLGIT KRÉM je účinný v místní léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému. Je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu, při sportu nebo při nehodách.Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí, tj. zánětlivých revmatických onemocnění kloubů, onemocnění páteře, otoků nebo zánětů měkkých tkání přiléhajících ke kloubům, např. tíhových váčků (burs), šlach, šlachových pochev, vazů a kloubních pouzder, dále při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu (lumbagu) a při bolestech spojených s degenerativním onemocněním kloubů (artróza).2/4Přípravek je rychle absorbován kůží a působí v postižené tkáni. K jeho účinku dochází již za půl hodiny po nanesení krému.Používání krému je vhodné i při celkové léčbě tabletami s obsahem ibuprofenu. Při kombinované léčbě tabletami a krémem se vždy poraďte s lékařem.Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 14 let.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE DOLGIT KRÉM POUŽÍVATNepoužívejte DOLGIT KRÉM- jestliže jste přecitlivělý(á) na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku přípravku DOLGIT KRÉMči na jiné protizánětlivé léky (nesteroidní antiflogistika), což se v minulosti projevilo záchvaty astmatu, kopřivkou nebo rýmou.DOLGIT KRÉM nesmí být použit na porušený kožní povrch (otevřené rány nebo kožní onemocnění) ani na sliznice.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku DOLGIT KRÉM je zapotřebíSoučasně s přípravkem DOLGIT KRÉM nepoužívejte na stejná místa jiné masti.DOLGIT KRÉM není vhodný pro léčení dětí a mladistvých do 14 let.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Dosu


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.