Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová

Knihy

Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová

Hodnocení: 1x
  • 4

Proslulá učednice dona Juana a kolegyně Carlose Castanedy - Florinda Donnerová - vstoupila do světa spirituálního léčitelství jako antropoložka, která se zaměřila na výzkum léčitelství a fenomenologie léčitelských praktik Indiánů. Její zájem brzy přerostl v něco daleko osobnějšího.Tato kniha je výjimečným vyprávěním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová koupíte i tady

Specifikace Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Proslulá učednice dona Juana a kolegyně Carlose Castanedy - Florinda Donnerová - vstoupila do světa spirituálního léčitelství jako antropoložka, která se zaměřila na výzkum léčitelství a fenomenologie ... a dál?

Produkt Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová

Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová - parametry

Název produktu: Dobra V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proslulá učednice dona Juana a kolegyně Carlose Castanedy - Florinda Donnerová - vstoupila do světa spirituálního léčitelství jako antropoložka, která se zaměřila na výzkum léčitelství a fenomenologie léčitelských praktik Indiánů. Její zájem brzy přerostl v něco daleko osobnějšího.Tato kniha je výjimečným vyprávěním o jejích zkušenostech s doňou Mercedes, starou léčitelkou z odlehlého městečka ve Venezuele, proslaveného svými spiritisty, čaroději a médii. Florinda pracovala jako pomocnice doni Mercedes, takže byla přímým svědkem moci a nádhery skutečného léčitelství. Během té doby se seznámila s mnoha lidmi, kteří se na doňu Mercedez obrátili se žádostí o pomoc. Ti pak vyprávěli Florindě své znepokojující příběhy a stanou se pro ni základnou pro vlastní sebepoznání. Díky setkáním s těmito lidmi si Florinda uvědomí svojí vlastní duchovní sílu a také to, jak cenný dar poskytla staré léčitelce svou přítomností. Publikace: V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová. Tisíce knih se zabývají tím, co je důležité pro štěstí člověka.

Zkoumají všechny aspekty lidského života, obrody náboženství,

psychologie a poměrů ve společnosti, mysticko-fantastické

spekulace, pojednávají o smyslu života, o sebeurčení člověka.

Nejpřesvědčivějším učitelem v hledání správné cesty životem však je

sám ŽIVOT, schopnost využít příznívých příležitostí a umění zvládat

zkoušky osudu a napojení na mocné síly vesmíru. Publikace: V souzvuku s nekonečnem - Zoša Kinkorová. Tisíce kníh sa zaoberajú tým, čo je dôležité pre šťastie človeka. Skúmajú všetky aspekty ľudského života, odrody náboženstva, psychológie a pomerov v spoločnosti, mysticko-fantastickej špekulácie, pojednávajú o zmysle života, o sebaurčení človeka. Najpresvedčivejším učiteľom v hľadání správnej cesty životom je však sám ŽIVOT, schopnosť využiť priaznivých príležitostí a umenie zvládať skúušky osudu a napojenie na mocné sily vesmíru. Autor knihy Florinda Donnerová, Vydavatelstvo Dobra, 2006. Dříve, než mezi sebou bojovali lidé, byly vá


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.