DJI Pocket 2 Creator Combo
DJI Pocket 2 Creator Combo

DJI Pocket 2 Creator Combo

80% 1x
od 13 999 Kč
DJI Pocket 2 - 3osý gimbal Osmo s kamerou 4K60, 64MPx, Zoom - Creative Combo

Kouzelné záběry ve vaší ruce

Nahrávejte nezapomenutelné okamžiky s DJI Pocket 2 - malým kompaktním přenosným fotoaparátem se skvělou stabilizací obrazu a funkcemi.

Malý přístroj pro velké okamžiky

Zdokumentujte svou cestu nebo zachyťte cokoliv vám padne do oka, protože DJI Pocket 2 se snadno vejde do kabelky, kapsy nebo…

O2.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
13 999 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DJI Pocket 2 Creator Combo
Výrobce: DJI
Minimální cena: 13 999 Kč
Maximální cena: 13 999 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

DJI Pocket 2 - 3osý gimbal Osmo s kamerou 4K60, 64MPx, Zoom - Creative Combo

Kouzelné záběry ve vaší ruce

Nahrávejte nezapomenutelné okamžiky s DJI Pocket 2 - malým kompaktním přenosným fotoaparátem se skvělou stabilizací obrazu a funkcemi.

Malý přístroj pro velké okamžiky

Zdokumentujte svou cestu nebo zachyťte cokoliv vám padne do oka, protože DJI Pocket 2 se snadno vejde do kabelky, kapsy nebo tašky.

Působivé efekty a funkce Panorama s vysokým rozlišením

Zachyťte celé horské pásmo s 180° panorama nebo skupinové selfie s 3×3 panorama. Nebudete věřit, jak může tak malý fotoaparát zachytit tak široký záběr.

Panorama

ActiveTrack 3.0

Bez ohledu na to, jak se pohybujete, Pocket 2 vás a vaše přátele udrží v záběru s ActiveTrack 3.0.

Active Track 3.0

Story Mode

Story Mode využívá videí a hudebních šablon k vytváření poutavých minifilmů pomocí pár kliků.

Story Mode

Timelpapse

Timelapse přemění hodiny v sekundy. Motionlapse přidá hladký pohyb kamery. Hyperlapse používá EIS k udržení stabilního rámce vašeho záběru.

Timelapse

AI editor

Nebaví vás upravování? AI Editor automaticky kombinuje vaši tvorbu s přechody a hudbou a vytváří tak hodnotný obsah, o který se můžete s ostatními podělit.

AI editor

Perfektní stabilizace obrazu

3-osý stabilizátor zajišťuje plynulé záběry v pohybu. Tato technologie je také skvělá pro kreativní fotografie, jako jsou ruční snímky s dlouhou expozicí. Níže porovnání obrazu se stabilizací a bez ní.

Stabilizace

Kvalita obrazu, kterou si zamilujete

HDR video

Skutečný život je plný barev, proč to všem neukázat. S HDR videem, Pocket 2 odděluje úrovně expozice podle oblastí a vrství obraz tak, aby záběry obsahovaly detaily jako v realitě.

HDR video

8x Zoom

Pokud toužíte po neuvěřitelných detailech, pak je Pocket 2 ten pravý. Při pořizování 64MP snímků zachytí stabilizovaný fotoaparát ostré snímky při osminásobném přiblížení.

8x Zoom

Nejen video, ale i neuvěřitelný zvuk

Technologie DJI Matrix Stereo zaznamenává zvuk s tolika skutečnými detaily, že vám umožní znovuprožití zachycených okamžiků. Čtyři mikrofony na rukojeti poskytují záznam prostorového zvuku. Pocket 2 přizpůsobuje směr audiozaostření tím směrem, kde je váš subjekt, díky čemuž je zvuk videa lépe slyšet. S přiblížením pomocí zoomu se přibližuje i jeho zvuk, díky čemuž se vytváří dynamičtější zvuková stopa. Pocket 2 také umožňuje nahrávat zvuk ve třech odlišných zvukových vzorech a finální výsledek pak lépe přizpůsobit scéně.

Sound

Directional

Obsah balení Creator Combo verze:

Malý fotoaparát s úhlovým pohledem 93 °, možností zachytit horské pásmo s 180 ° či skupinové selfie s 3x3 panorama. Má funkci Active Track 3.0, Timelapse, Motionlapse, Story, AI Editor. Disponuje 3-osým stabilizátorem, má 1/1.7palcový senzor, zvládá 64 MP fotografie, 4K

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze