DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 (DJI0432)
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 (DJI0432)

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 (DJI0432)

od 51 990 Kč
Kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 nabízí ovladač s vestavěným displejem a je vybavena pevným skeletem ze slitiny titanu a hořčíku, který zvyšuje tuhost, minimalizuje vibrace a rapidně snižuje hmotnost celého zařízení. Dron se pyšní 4 motory, díky nimž bude vaše vzdušná manipulace mimořádně stabilní i za méně příznivých letových podmínek. Na 1 nabití dokáže létat až 30 minut zásluhou špičkové lithium-polymerové 4S baterie o kapacitě 5 870mAh…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Neznámá dodací lhůta
51 990 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 (DJI0432)
Výrobce: DJI
Minimální cena: 51 990 Kč
Maximální cena: 51 990 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Technické parametry

Dosah: 7 000 m
Rozlišení kamery: 4K
Doba letu: 30 min
Ovládání: ovladačem

Vlastnosti

Skládací: Ne
S GPS: Ano
Wi-Fi: Ano
Návrat domů: Ano
Online přenos: Ne
Stabilizace: Ano
S kamerou: Ano
Kvadrokoptéra: Ano

Popis produktu

Kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 nabízí ovladač s vestavěným displejem a je vybavena pevným skeletem ze slitiny titanu a hořčíku, který zvyšuje tuhost, minimalizuje vibrace a rapidně snižuje hmotnost celého zařízení. Dron se pyšní 4 motory, díky nimž bude vaše vzdušná manipulace mimořádně stabilní i za méně příznivých letových podmínek. Na 1 nabití dokáže létat až 30 minut zásluhou špičkové lithium-polymerové 4S baterie o kapacitě 5 870mAh.

V ideálních podmínkách dosáhnete rychlosti letu 72 km/h a manévrovat můžete až ve výšce 6 000 m. n. m. Dálkové ovládání má dosah 7 km a je vybavené displejem pro snadné a pohodlné ovládání. Díky několika letovým režimům si vše nastavíte přesně podle svých představ, ať už půjde o automatický návrat do vašeho domácího hangáru či o snímání gestikulující osoby. Phantom 4 Pro+ V2.0 je vybaven přenosovým systémem OcuSync 2.0, který podporuje automatické přepínání 2 frekvenčních pásem a bezdrátově se připojí i k brýlím pro virtuální realitu DJI FPV Goggles.

4K kamera

Kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro+ V2.0 má integrovanou 4K kameru s 1″ CMOS snímačem s rozlišením 20 MPx. Navíc se jedná o první kameru s mechanickou závěrkou, která kdy byla vestavěná do dronu, což má za následek odstranění zkreslení (rolling shutter), které například vzniká při rychlém letu a častém manévrování ve vzduchu.

Videa lze z dronu na microSD kartu ukládat s datovým tokem 100 MB/s ve dvojím kódování:

  • H.264 4K při 60fps
  • H.265 4K při 30fps
Detekce překážek

Ucelený systém senzorů registruje překážky celkem v 5 směrech a v případě její detekce se dokáže vyhnout ve 4 směrech. O uhýbání dronu se stará inteligentní systém FlightAutonomy doplněný o obrazové stereo čidla s vysokým rozlišením v zadní části kvadrokoptéry. Další pár čidel se nachází v přední části a kromě toho má ještě infračervené čidla, která detekují překážky po stranách. Pilot se tak může plně soustředit na natáčení videa bez obav o svůj dron.

Letové režimy
  • Draw – nakreslete trasu na obrazovce a DJI Phantom 4 Pro+ poletí přesně dle zadaného směru.
  • ActiveTrack – kvadrokoptéra automaticky rozezná předměty, které následuje, díky čemuž lze vytvořit komplexní záběry. Algoritmus dokáže rozeznat více předmětů a upraví dynamiku tak, aby bylo dosaženo plynulého záběru. Tento režim nabízí 3 úrovně nastaven

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.