Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dívej se, tvoř a povídej!

Učebnice/Odborná literatura

Dívej se, tvoř a povídej!

Hodnocení: 1x
  • 4

Dívej se, tvoř a povídej! - Vladimíra Slavíková, Jan Slavík, Sylva Eliášová. Příručka pro práci s dětmi ve věku 3 až 8 let, která se zaměřuje na výtvarné aktivity. Autoři vycházejí z přesvědčení, že školní estetická výchova by se neměla jednostranně zabývat vzděláváním, ale mnohem více než doposud podpořit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dívej se, tvoř a povídej!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dívej se, tvoř a povídej! koupíte i tady

Specifikace Dívej se, tvoř a povídej!

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 229 Kč

Příručka pro práci s dětmi ve věku 3 až 8 let, která se zaměřuje na výtvarné aktivity. Autoři vycházejí z přesvědčení, že školní estetická výchova by se neměla jednostranně zabývat vzděláváním, ale ... a dál?

Produkt Dívej se, tvoř a povídej!

Dívej se, tvoř a povídej! - parametry

Název produktu: Dívej se, tvoř a povídej!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dívej se, tvoř a povídej! - Vladimíra Slavíková, Jan Slavík, Sylva Eliášová. Příručka pro práci s dětmi ve věku 3 až 8 let, která se zaměřuje na výtvarné aktivity. Autoři vycházejí z přesvědčení, že školní estetická výchova by se neměla jednostranně zabývat vzděláváním, ale mnohem více než doposud podpořit emocionální a socializační složku výchovy. K tomu napomáhá tzv. skupinový reflektivní dialog, který podporuje schopnost dětí přemýšlet o tom, co a proč tvoří, srovnávat vlastní výtvory s díly spolužáků, vyjadřovat své estetické názory atd. Takto vedené dítě pak nevnímá výtvarnou či hudební výchovu jako vyučovací předmět, ale umění se mu může postupně stát životní potřebou. Knížka je určena učitelkám MŠ, pedagogům 1. st. ZŠ a rodičům. Mgr. Vladimíra Slavíková je ředitelkou MŠ, je spoluautorkou publikace Výtvarné čarování. Mgr. Sylva Eliášová je učitelkou 1. stupně ZŠ, s Vladimírou Slavíkovou spolupracuje na projektech kooperace učitelek předškolního a primárního školního vzdělávání. Doc. Jan Slavík učí na Pedagogické fakultě UK. Jako autor a spoluautor mnoha publikací se zabývá oblastí všeobecného vzdělávání, především se zaměřením na umění ve výchově a na arteterapii. Dívej se, tvoř a povídej! - Vladimíra Slavíková, Jan Slavík, Sylva Eliášová od nakladatelství v kategorii Knihy | | Hobby | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.