Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček

Knihy

Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček. Sborník chce upozornit na uměleckou osobnost dramatika Jaromíra Ptáčka, který měl zásadní podíl na vytvoření moderní české rozhlasové hry. Do svazku je vybráno 14 titulů – Dívej se k černému nebi, Kladení do hrobu, Před prahem ticha, Šnek na visuté ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 220 Kč

Publikace: Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček. Sborník chce upozornit na uměleckou osobnost dramatika Jaromíra Ptáčka, který měl zásadní podíl na vytvoření moderní české rozhlasové hry. Do svazku je vybráno 14 titulů – Dívej se k černému nebi, Kladení do hrobu, Před prahem ticha, Šnek na visuté hrazdě, Pláč pro pana Jeremiáše, A kdo by chtěl opustit město babylonské…, Můj bratr Job, Pravděpodobná zpráva o posledním rozhovoru, Pravděpodobná zpráva o konci země, Muzikanti noci, Téma číslo jedna, » ... a dál?

Produkt Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček

Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček - parametry

Název produktu: Divadelní ústav, Větrné mlýny Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 220 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček. Sborník chce upozornit na uměleckou osobnost dramatika Jaromíra Ptáčka, který měl zásadní podíl na vytvoření moderní české rozhlasové hry. Do svazku je vybráno 14 titulů – Dívej se k černému nebi, Kladení do hrobu, Před prahem ticha, Šnek na visuté hrazdě, Pláč pro pana Jeremiáše, A kdo by chtěl opustit město babylonské…, Můj bratr Job, Pravděpodobná zpráva o posledním rozhovoru, Pravděpodobná zpráva o konci země, Muzikanti noci, Téma číslo jedna, Bez názvu, Co se stalo, nemůže se odestát a Nesny. Autorem předmluvy je Milan Uhde, další doprovodné texty napsal německý bohemista Heinrich Kunstmann, autorkou doslovu je Věra Ptáčková. Publikace: Nepromlčené případy Jaromíra Ptáčka - Jaromír Ptáček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.