Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Učebnice/Odborná literatura

Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Hodnocení: 50x
  • 3.14

Klett Direkt NEU 1 Němčina pro střední školy je, jak již z názvu vyplývá, prvním dílem velice komplexní učebnice. Ta žáky efektivně připravuje jak k běžné komunikaci s rodilým mluvčím, tak k úspěšnému zdolání maturitní zkoušky z NJ. Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání. Balíček ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Direkt neu 1: Němčina p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 413 Kč

Aktualizované vydání učebnice němčiny pro střední školy + 2 audio CD + cvičebnice německé gramatiky . ... a dál?

Produkt Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Direkt neu 1: Němčina pro SŠ - parametry

Název produktu: Direkt neu 1: Němčina pro SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 50 x
Hodnocení:
  • 3.14
Podrobný popis:

Klett Direkt NEU 1 Němčina pro střední školy je, jak již z názvu vyplývá, prvním dílem velice komplexní učebnice. Ta žáky efektivně připravuje jak k běžné komunikaci s rodilým mluvčím, tak k úspěšnému zdolání maturitní zkoušky z NJ.

Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání. Balíček obsahuje také 2 CD a přehled německé gramatiky.. Direkt NEU vychází z původního vydání, studenti naleznou od prvního dílu cílenou přípravu na novou maturitu a budou rovnoměrně rozvíjet v rozmanitých cvičeních všechny jazykové dovednosti. Zároveň však přepracované vydání vychází z požadavků vyučujících němčiny a jejich studentů, které jsme získali na seminářích, z dotazníků a při osobním nebo emailovém kontaktu. Respektuje požadavky současného českého studenta a vyučujícího, který chce zvládnout požadavky nové maturity a referenčního rámce, zároveň však vychází z individuálního přístupu k českému středoškolskému studentovi. Kromě důrazu na komunikaci, který patří k výhodám učebnice, nabídne nové vydání i systematicky zpracovanou gramatiku. Gramatika byla upravena tak, aby odpovídala potřebám českého studenta – je představena v komplexnějších celcích (např. jednotné a množné číslo najednou, předložky s konkrétním pádem pohromadě apod.) Na konci knihy je zařazen souhrnný přehled probrané gramatiky v  tabulkách. Vedle závěrečného přehledu Blitz Grammatik se objeví nová strana s cvičeními na každý probraný gramatický jev. Lekci nového direktu uzavírá strana Jetzt bist du dran!, projekt, při kterém studenti využijí probranou látku v praxi při vyhledávání dalších informací na internetu, zapojí znalosti z jiných předmětů apod. Samozřejmě tyto dvě nové strany – gramatická cvičení a projekt – mohou a nemusí učitelé při výuce využít a mohou se k nim kdykoli vracet. Nový direkt je také bohatší o poslechová cvičení, fonetiku, moderní fotky a texty na aktuální témata. Abi- rámečky byly aktualizovány přesně dle požadavků státní maturity Slovní zásoba, po jejímž novém zpracování volalo mnoho učitelů, je seřazena podle témat, probíraných v rámci jednotlivých lekcí. Slovíčka jsou rozdělena na aktivní a pasivní slovní zásobu. Objevují se nově i vybrané nejdůležitější fráze dané lekce. Slovníček s příkladovými větami a českým překladem naleznou žáci i na vloženém CD v PDF, tak, aby si mohli vše vytisknout, pokud jim nevyhovuje učení se slovíček z učebnice. Do učebnice budou vložena v direktu NEU všechna CD, v jednom svazku bude tedy obsažena učebnice, pracovní sešit i CD se všemi poslechovými texty, fonetickými cvičeními a slovníčkem v PDF. V novém direktu je zachována stejná struktura – 10 lekcí, po pěti lekcích je zařazena část (Abi)fertigkeitstraining, zaměřená na cílené procvičení dovedností Hören, Lesen, Sprechen a Schreiben. Pracovní sešit v zadní části obsahuje velké množství úloh pro samostatnou práci studentů i poslechových textů. Po každých pěti lekcích je v pracovním sešitě zařazena čát Wie weit bist du jetzt?, kde si student sám ohodnotí získané znalosti. Direkt 1 neu – Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit + 2CD - Motta Giorgio,B. Čwikowska, Vomáčková O. Osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání, které zohledňuje připomínky a požada


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.