Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Učebnice/Odborná literatura

Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Hodnocení: 50x
  • 3.14

Klett Direkt NEU 1 Němčina pro střední školy je, jak již z názvu vyplývá, prvním dílem velice komplexní učebnice. Ta žáky efektivně připravuje jak k běžné komunikaci s rodilým mluvčím, tak k úspěšnému zdolání maturitní zkoušky z NJ. Direkt 1 Neu je osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Direkt neu 1: Němčina p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 413 Kč

Aktualizované vydání učebnice němčiny pro střední školy + 2 audio CD + cvičebnice německé gramatiky . ... a dál?

Produkt Direkt neu 1: Němčina pro SŠ

Direkt neu 1: Němčina pro SŠ - parametry

Název produktu: Direkt neu 1: Němčina pro SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 50 x
Hodnocení:
  • 3.14
Podrobný popis:

Klett Direkt NEU 1 Němčina pro střední školy je, jak již z názvu vyplývá, prvním dílem velice komplexní učebnice. Ta žáky efektivně připravuje jak k běžné komunikaci s rodilým mluvčím, tak k úspěšnému zdolání maturitní zkoušky z NJ.

Direkt 1 Neu je osvědčená učebnice němčiny pro střední školy v novém aktualizovaném vydání, které zohledňuje připomínky a požadavky vyučujících i studentů německého jazyka a systematicky připravuje k nové maturitě. Celé nové třídílné vydání zahrnuje úrovně A1-B1 dle SERR.

Direkt 1 NEU vychází z původního vydání, studenti naleznou od prvního dílu cílenou přípravu na novou maturitu a budou rovnoměrně rozvíjet v rozmanitých cvičeních všechny jazykové dovednosti. Zároveň však přepracované vydání vychází z požadavků vyučujících němčiny a jejich studentů.

Učebnice a pracovní sešit + 2CD.

V čem se liší direkt neu od původního vydání?

V novém vydání jsme se snažili maximálně vyjít vstříc požadavkům vyučujucích němčiny a jejich studentům; najdete zde zachovaný komunikativní přístup, a přitom nově systematicky zpracovanou gramatiku i slovní zásobu, projekty a nová poslechová cvičení, moderní texty a aktuální texty.

S nový direktem zvládnete se svými studenty splnit požadavky SERR a připravíte je k nové maturitě. To vše systematickou a motivující formou, která je přizpůsobena českým středoškolským studentům.

Podtitul: {učebnice a pracovní sešit + CD}Autor: Giorgio MottaRok vydání­: 2011Vazba: Pevná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7397-036-9Počet stran: 240Rozměry: 297,0 x 210,0 x 14,0 Němčina pro SŠ učebnice + PS. Učebnice je určena především pro studenty čtvrtého ročníku obchodních akademií a středních odborných škol s výukou účetnictví. Z obsahu učebnice vybíráme: ·         Vnitropodnikové účetnictví (vedené jak formou analytické evidence, tak formou samostatného účetního okruhu). ·         Účetní závěrka (postup při zpracování účetní uzávěrky a závěrky, sestavení účetních výkazů, přehled o peněžních tocích - cash flow). ·         Finanční analýza a její využití v praxi. ·         Účtování v různých právních formách. ·         Souvislý opakovací příklad, který je rozdělen na dílčí témata tak, aby jej bylo možno použít k opakování jednotlivých maturitních okruhů. Direkt 1 neu – Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit + 2CD - Motta G., Čwikowska B., Vomáčková O.. Direkt 1 neu – Němčina pro SŠ - Učebnice a pracovní sešit + 2CD - Motta G., Čwikowska B., Vomáčková O. od nakladatelství v kategorii | | | | Direkt za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.