DINO Louka jak vyšitá
DINO Louka jak vyšitá

DINO Louka jak vyšitá

od 299 Kč
Louka jak vyšitá rodinná stolní hra v krabici 24x24x6cm 6+ Popis produktu Louka jak vyšitá je taktická provlékací hra, v níž konečné skóre závisí na tom, jak šikovně dokážete využít krátkou tkaničku. Hrací plochu představuje louka s kytičkami s různým počtem okvětních lístků. Vaším úkolem je kytičky postupně provlékat tkaničkou tak, aby vám tkanička vydržela co nejdéle a zároveň, aby váš bodový zisk byl co nejvyšší. Každý okvětní lístek kytičky,…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Skladem
299 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DINO Louka jak vyšitá
Výrobce: DINO
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetříte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Věk od: 6 - 7 let

Vlastnosti

Věk od: od 6 let
Počet hráčů: pro více hráčů
Druh: dětské, vědomostní, logické, rodinné
Rok vydání: 2019
Určení: pro děti
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

Louka jak vyšitá rodinná stolní hra v krabici 24x24x6cm 6+

Popis produktu

Louka jak vyšitá je taktická provlékací hra, v níž konečné skóre závisí na tom, jak šikovně dokážete využít krátkou tkaničku.

Hrací plochu představuje louka s kytičkami s různým počtem okvětních lístků. Vaším úkolem je kytičky postupně provlékat tkaničkou tak, aby vám tkanička vydržela co nejdéle a zároveň, aby váš bodový zisk byl co nejvyšší.

Každý okvětní lístek kytičky, kterou jste dokázali svým provázkem propojit, pro vás znamená bodový zisk. V tazích se střídáte a kytičkou můžete provléknout vždy jen jeden provázek.

Hru komplikují luční zvířátka. Ta přichází do hry na kartách, přičemž každé zvířátko má v oblibě jinou barvu kytičky. Tak vám například kobylka umožní hrát ještě jednou a žížala vytáhnout soupeřův provázek.

Louka jako vyšitá je originální hra, která vyniká zpracováním i nápadem. Díky zvířátkům jsou jednotlivé partie rozmanité. Perfektní je i skladnost - kdy se vám poštěstí, že můžete hrací plán smotat do ruličky?

Hra obsahuje:

  • 31 karet zvířátek
  • 5 karet kytiček
  • 4 tkaničky
  • látkový hrací plán
  • bodovací bloček
  • katalog zvířátek

Počet hráčů OD 2

Počet hráču DO 4

Délka hry v minutách 20

Rozměr herního plánu 200 x 200 mm

Společenská hra pro 2–4 hráče, vhodné od 6 let, alespoň na 20 min hraní . Hledáte originální hru, která prověří vaše taktické uvažování? Zkuste společenskou hru Louka jak vyšitá. Hrací plán představuje látková louka plná rozkvetlých květin. Vaším úkolem bude důmyslně provlékat kytičky, které mají různý počet okvětních plátků a podle toho za ně získáváte body. Pozor si musíte dán nejen na to, aby vám vaše barevná tkanička stačila, ale i na zvířátka, na která na louce narazíte. Některá vám mohou pomoci jiná zase naopak uškodit a kazit vám váš bodový zisk. Hra je vhodná pro hráče od 6 let. Klíčové vlastnosti společenské hra Louka jak vyšitáHra prověřuje taktické myšlení Provlékejte barevné květy Získejte nejvyšší počet bodů Společenská hra Louka jak vyšitá je vhodná pro hráče od 6 letObsah balení:31 × karta zvířátek5 × karta kytiček4 × tkanička1× látkový hrací plán1 × bodovací bloček1 × katalog zvířátek Louka jak vyšitá Baví vaše děti tvořivé hry, kde prokážou svoji šikovnost? Pak při této doslova rozkvetou. Jejich úkolem bude posbírat co nejvíc nejvzácnějších květů na rozkvetlé louce. Sbírat budou pomocí tkaniček, které je vždy nutné provléct vybranou kytičkou. K výhře ovšem nestačí jen umět navlékat, ale ovládat i trochu plánování a odhad. Protože lovit mohou děti jen tak dlouho, dokud jim stačí tkanička. Balení obsahuje: 31 karet zvířátek, 5 karet kytiček, 4 tkaničky, látkový herní plán, bodovací blok, pravidla, katalog zvířátek z kategorie Hry | Společenské hry | Stolní hry | Deskové od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Provlékejte tkaničku a sbírejte tak vzácné květy, ale lovit může

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.