DINO Kdo páruje vyhrává
DINO Kdo páruje vyhrává

TOP 17 DINO Kdo páruje vyhrává

80%
od 289 Kč
Společenská hra pro 3–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Jsou vaši spoluhráči naladěni na stejnou vlnu jako vy? Pojďte to zjistit v nové hře Kdo páruje vyhrává. Hra probíhá ve čtyřech kolech a vyhrává ten hráč, který získal nejvíce bodů. Párujte obrázky vyložené na stole a zkuste se vcítit do kůže svých spoluhráčů. Přemýšlíte stejně jako vaši spoluhráči? Spojíte si stejné páry a získáte tak vytoužené…
Legenio.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
295 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DINO Kdo páruje vyhrává
Výrobce: DINO
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetříte až: 210 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4
Věk od: 8 - 11 let

Popis produktu

Společenská hra pro 3–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Jsou vaši spoluhráči naladěni na stejnou vlnu jako vy? Pojďte to zjistit v nové hře Kdo páruje vyhrává. Hra probíhá ve čtyřech kolech a vyhrává ten hráč, který získal nejvíce bodů. Párujte obrázky vyložené na stole a zkuste se vcítit do kůže svých spoluhráčů. Přemýšlíte stejně jako vaši spoluhráči? Spojíte si stejné páry a získáte tak vytoužené body? Klíčové vlastnosti společenské hry Kdo páruje vyhrává Zábavná hra vhodná pro celou rodinu Prověří jak dobře znáte své soupeře Kdo páruje vyhrává je společenská hra vhodná pro děti od 8 let Příprava a průběh hryUmístěte doprostřed stolu herní plán a vyberte si kartičky s čísly jedné barvy. Připravte přesýpací hodiny a zamíchejte karty s fotografiemi. Ty následně vyložte kolem herního plánu k jednotlivým číslům. Dobře si fotografie prohlédněte a otočte přesýpací hodiny. Následně začněte párovat. Z karet s čísl Spojíte si jahody se srdcem, protože jsou červené? Nebo s brambory, protože se dají jíst? Objevte, jak funguje vaše myšlení a myšlení ostatních. Zapojte představivost a pobavte se při prezentaci párů! Zábavná asociační hra pro celou rodinu, která má šťávu. Cílem hry je spárovat různé druhy fotografií stejně jako ostatní hráči, čím více vás bude tipovat shodně, tím více nasbíráte bodů a vyhrajete. Největší legraci si užijete u vzájemného odůvodňování zvolených dvojic obrázků. Hra je určena pro 3 - 10 hráčů, trvá kolem 30ti minut a pobaví děti i dospělé. Hra má velké množství kombinací díky oboustranným kartičkám s obrázky a tak vás jen tak neomrzí. Balení obsahuje: - 130 oboustranných karet s fotografiemi - 110 karet s čísly 1 až 11 - 1 herní plán - 1 přesýpací hodiny - 1 pravidla Hra je vhodná pro děti od 8 let.

Mějte po ruce hru, která se vám nikdy neomrzí. Párování obrázků podle vašich asociací bude pokaždé jiné a vždycky zábavné. Hlavně když si budete s ostatními hráči vysvětlovat, co vás vedlo ke spojení právě vašich dvojic. Cílem hry je spárovat různé dvojice fotek stejně jako spoluhráči. Čím víc se shodnete, tím víc získáte bodů.Originální party hru můžete hrát ve skupince až 10 hráčů a bude bavit jak dospělé, tak děti. Hra nabízí obří množství kombinací obrázků, takže bude pokaždé jiná a stále zábavná. Obsahuje:

  • 130 oboustranných karet s fotografiemi
  • 110 karet s čísly
  • herní plán
  • přesýpací hodiny

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze