Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2

Knihy naučná literatura

Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2

Hodnocení: 1x
  • 5

Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě São Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii vytvořila na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy. Cílem této terapie, jež vychází z fyziologie a jógových technik, je pomoci lidem s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Hormonální jógová terap..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2 koupíte i tady

Specifikace Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 339 Kč

Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. ... a dál?

Produkt Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2

Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2 - parametry

Název produktu: Dinah Rodrigues: Hormonální jógová terapie 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 426 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě São Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii vytvořila na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy. Cílem této terapie, jež vychází z fyziologie a jógových technik, je pomoci lidem s prediabetem i těm, kdo již mnoho let trpí diabetem. Dinah Rodrigues je v Brazílii velmi známou osobností a vyučuje hormonální jógovou terapii po celé zemi. Každý rok také pořádá semináře v Evropě – v Anglii, Německu, Švýcarsku, Španělsku, České republice, Portugalsku a v dalších zemích. Knihu Hormonální jógová terapie 2 vytvořila Dinah Rodrigues na základě vynikajících výsledků, kterých dosáhla pomocí hormonální jógy pro menopauzu. Je autorkou velmi úspěšné knihy Hormonální jógová terapie pro znovuaktivování hormonálního systému a odstranění symptomů menopauzy, PMS, polycystických vaječníků a neplodnosti, která v roce 2014 vyšla také v českém jazyce. „Při rozvíjení této hormonální jógové terapie jsem využila stejné techniky, které jsem – s velmi dobrými výsledky – používala v hormonální jógové terapii pro menopauzu a andropauzu. V tomto případě jsem se však zaměřila na jiné žlázy – na hypofýzu, štítnou žlázu, játra, nadledvinky a zejména na slinivku břišní." V případě diabetu je také velmi důležité soustředit se na snižování stresu, neboť tento má velmi negativní vliv na naše zdraví a výrazně zvyšuje naši hladinu cukru v krvi. A kromě toho jsem se v rámci této své terapie zaměřila na zlepšení funkce těch oblastí těla, které obvykle bývají poškozeny v důsledku pozdních komplikací diabetu. Věděla jsem však, že k tomu, abych mohla dosáhnout dobrých terapeutických výsledků při léčbě diabetu, musím použít jiné techniky, než ty, které využívá hathajóga. Sestavila jsem proto speciální druh dynamické a energické jógy, kterou jsem zkombinovala s pečlivě vybranými dechovými technikami (pránájámou), jež jsou zaměřeny na aktivování jednotlivých žláz. Pro zesílení účinků, kterých je možné dosáhnout pomocí ásan a dechových technik, jsem do Hormonální jógové terapie 2 zařadila také tibetskou techniku k nasměrovávání prány do konkrétních žláz, jež byly při daném cvičení aktivovány. Ukázalo se, že spojením těchto tří uvedených technik je možné dosáhnout mnohem lepších výsledků během velmi krátké doby.“ Jelikož je hormonální jóga holistickou technikou, tak kromě svých nejdůležitějších pozitivních účinků, mezi něž patří znovuaktivování tvorby inzulinu ve slinivce,blahodárně působí na naše tělo jako celek, a to zejména na oblast ledvin, očí, krevního oběhu, dále léčí některé neuropatie, sexuální problémy, vysoký krevní tlak, hypoglykémii, hyperglykémii a mnoho dalších zdravotních problémů, což vše má velký význam pro diabetiky. Hormonální jógová terapie 2 - Dinah Rodrigues. Hormonální jógová terapie 2 - Dinah Rodrigues od nakladatelství v kategorii Neroz2 za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz kniha, Hormonální jógová terapie 2, Dinah Rodrigues, Pro prev


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.