Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi

Knihy naučná literatura

Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Moderní strojírenství pro školu a praxi - Josef Dillinger. Překlad 55. aktualizovaného německého vydání obsahuje základní odborné znalosti pro široké spektrum strojírenských učebních a studijních oborů počínaje zámečníky, nástrojáři a obráběči kovů, přes různé druhy mechaniků až po strojně-montážní práce a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi koupíte i tady

Specifikace Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 686 Kč

Překlad 55. aktualizovaného německého vydání obsahuje základní odborné znalosti pro široké spektrum strojírenských učebních a studijních oborů počínaje zámečníky, nástrojáři a obráběči kovů, přes různ ... a dál?

Produkt Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi

Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi - parametry

Název produktu: Dillinger Josef: Moderní strojírenství pro školu a praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 686 Kč
Maximální cena: 1 118 Kč
Ušetríte až: 432 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Moderní strojírenství pro školu a praxi - Josef Dillinger. Překlad 55. aktualizovaného německého vydání obsahuje základní odborné znalosti pro široké spektrum strojírenských učebních a studijních oborů počínaje zámečníky, nástrojáři a obráběči kovů, přes různé druhy mechaniků až po strojně-montážní práce a údržbu. Kniha se velmi dobře hodí pro denní i dálkové studium na učilištích, středních průmyslových i vyšších odborných školách i v podnikovém vzdělávání. Tematické okruhy jsou koncipovány tak, že velmi dobře podporují jak školní výuku, tak samostatné učení a jsou důležitým zdrojem oborových informací. Vzhledem k mnohovrstevnatosti tematických okruhů a orientaci na praxi v širších technických souvislostech je příručka vhodná také pro další vzdělávání mistrů působících na technických školách i v praxi. Příručka je odpovídajícím způsobem vzhledem k učebním okruhům rozdělena do sedmi oblastí: prodlužování, zkušební technika, dokončovací technika, nástrojová technika, strojní a přístrojová technika, automatizační technika, informační technika a elektrotechnika. Obsah je oproti starším německým vydáním aktualizován a obohacen o praktické návody k použití. Technologické, odborné nástrojářské a pracovní pohledy jsou navzájem velmi dobře propojeny a vysvětleny na příkladech z praxe. Publikace: Moderní strojírenství pro školu a praxi - Josef Dillinger. Měření rozměrů - systémy řízení jakosti - výroba - materiály - stroje a jejich zařízení - automatizace - informatika - elektrotechnika. Publikace obsahuje mnoho nákresů, diagramů i barevných fotografií, které činí knihu velmi názornou a snadno pochopitelnou i pro zájemce z jiných technických oborů. Je upravena v souladu s českými technickými normami a českými předpisy v oblasti bezpečnosti práce. Na konci knihy je uveden obsáhlý česko-anglický věcný rejstřík, který usnadní hledání na internetu podle anglických názvů. Kniha je dále v textu doplněna mnoha odkazy na ČSN. Moderní strojírenství pro škol - Europa Sobotáles - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 608 str. - ISBN: 80-86706-19-2 Josef a kolektiv DillingerEuropa Sobotáles 2007Kniha, čeština, 608 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.