Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen DIKY 4% Sprej 25 g

Pohybový aparát

DIKY 4% Sprej 25 g

Hodnocení: 7x
  • 3.42857

Diky 4% drm.spr.sol.25 g Popis produktu Diky 4% roztok ve spreji se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně. Diky 4% se po vstříknutí na kůži změní v látku podobnou gelu. Diky 4% roztok ve spreji se používá k místní léčbě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83199

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? DIKY 4% Sprej 25 g koupíte i tady

Specifikace DIKY 4% Sprej 25 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce PHARBIL WALTROP
Nejnižší cena 160 Kč

Kožní sprej, roztok. Používá se k lokálnímu symptomatickému zmírnění mírné až střední bolesti a zánětu při akutním tupém poranění malých a středně velkých kloubů a periartikulárních struktur. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt DIKY 4% Sprej 25 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


DIKY 4% Sprej 25 g - parametry

Název produktu: DIKY 4% Sprej 25 g
Výrobce: PHARBIL WALTROP
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.43 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.42857
Podrobný popis:

Diky 4% drm.spr.sol.25 g Popis produktu Diky 4% roztok ve spreji se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně. Diky 4% se po vstříknutí na kůži změní v látku podobnou gelu. Diky 4% roztok ve spreji se používá k místní léčbě akutní bolesti a otoků postihujících malé nebo středně velké klouby a okolní tkáně. Diky 4% se po vstříknutí na kůži změní v látku podobnou gelu. Charakteristika: Diky 4% obsahuje léčivou látku diklofenak sodný, která patří do skupiny nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých látek,NSAID). Složení - účinné látky: Léčivou látkou je diclofenacum natricum (diklofenak sodný) 4% (m/m). Složení - pomocné látky: Pomocnými látkami jsou: isopropylalkohol, sójový lecitin, bezvodý ethanol, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dinatrium-edetátu, propylenglykol (E1520), silice máty peprné, askorbyl-palmitát, kyselina chlorovodíková 10% (m/m) nebo roztok hydroxidu sodného 10% (m/m) (pro úpravu pH) a čištěná voda. Popis přípravku: Diky 4% je zlatožlutý, průhledný roztok, jehož konsistence se po aplikaci změní na gelovitou. Kontraindikace: Nepoužívejte přípravek Diky 4% - Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na diklofenak sodný, arašídy, sóju nebo na kteroukoli další složku přípravku Diky 4%. - Pokud jste v minulosti měli alergickou reakci na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné protizánětlivé léky (NSAID) jako např. ibuprofen, spojenou s dýchacími obtížemi,kožní vyrážkou a rýmou. - V posledních třech měsících těhotenství – prosím přečtěte si odstavec o těhotenství a kojení. - Přípravek Diky 4% nesmí být nanášen na oblast prsů u kojících žen. - U dětí a mladistvých mladších 14 let. Nežádoučí účinky: Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Diky 4% nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. - Pokud se u vás objeví jakákoliv kožní vyrážka, přerušte používání přípravku Diky 4%. Po aplikaci topických (na kůži nanášených) přípravků s diklofenakem byly často zaznamenány reakce v místě podání. Ty zahrnují vyrážky, svědění, zarudnutí, pocity pálení nebo olupování kůže - Pokud zaznamenáte jakýkoliv z následujících příznaků alergie, PŘESTAŇTE používat DIKY 4 % a sdělte to okamžitě lékaři nebo lékárníkovi: - Kožní vyrážka s puchýři; kopřivka (vyskytuje se asi u 1 až 10 lidí z 10 000). - Sípání, dušnost nebo pocit napětí na hrudníku (astma) (vyskytuje se přibližně uméně než 1 osoby z 10 000). - Otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla (vyskytuje se přibližně u méně než 1 osoby z 10 000). - Časté nežádoucí účinky (vyskytují se přibližně u 1 až 10 pacientů ze 100): Kožní vyrážka, svědění, zčervenání nebo pálení kůže - Velmi vzácné nežádoucí účinky (vyskytují se přibližně u méně než 1 pacienta z 10 000) Kůže může být citlivější na sluneční záření. Možné příznaky jsou spálení od slunce se svěděním, otokem a puch


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.