Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml

Léky

DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml

Hodnocení: 38x
  • 3.36842

Diffusil H Forte je dezinfekční kožní sprej určený pro hubení vši dětské a muňky ve vlasech a ochlupení lidského těla. Díky novému složení a látce carbaryl 1% hm přípravek účinně působí proti vši dětské. Přípravek Diffusil H Forte je zařazen do specifického léčebného programu. Cílem tohoto programu je poskytnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml koupíte i tady

Specifikace DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml

Kategorie Léky
Výrobce LYBAR
Nejnižší cena 160 Kč

Diffusil H Forte B85 přípravek proti vši dětské 150 ml - Vysoce účinný moderní přípravek k očištění vlasů a pokožky hlavy od vší, který obsahuje DIMETICONE a silikonové přírodní oleje, které působí fyzikálním účinkem - výrobek neobsahuje insekticid. Díky fyzikálnímu účinku si vši nevytváří odolnost a zároveň je přípravek vysoce šetrný k pokožce. Výrobek dále obsahuje Dimethicone - obaluje vši i jejich vajíčka, zalepí jim póry. Vši i jejich vajíčka (hnidy) se zadusí. Usnadňuje rozčesávání a zlepšuje kvalitu vlasů. » ... a dál?

Produkt DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml

DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml - parametry

Název produktu: DIFFUSIL H FORTE spray 150 ml
Výrobce: LYBAR
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.37 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
  • 3.36842
Podrobný popis:

Diffusil H Forte je dezinfekční kožní sprej určený pro hubení vši dětské a muňky ve vlasech a ochlupení lidského těla. Díky novému složení a látce carbaryl 1% hm přípravek účinně působí proti vši dětské.

Přípravek Diffusil H Forte je zařazen do specifického léčebného programu.

Cílem tohoto programu je poskytnout obyvatelům ČR přípravek k hubení vši dětské, která je rezistentní k přípravkům obsahující malathion, permethrin a d-phenothrin. Přípravky s carbarylem a s obdobným složením jsou již několik let registrovány a používány v zemích Evropské unie, aniž by byly zaznamenány vedlejší účinky.

Přípravek Diffusil H Forte může být aplikován na dospělé i děti. Používá se pouze v případech, že jsou nalezeny živé vši a muňky. Desinfekční účinek spočívá v zahubení parazitického hmyzu na povrchu lidského těla.

Bez insekticidů, na bázi silikonových a přírodních olejů. Produkt Diffusil H Forte B85 obsahuje: Andirobový olej - pochází z amazonských pralesů a je známý svými odpuzujícími účinky proti hmyzu.

Tea Tree olej - má repelentní účinky a současně chrání pokožku proti vnějším negativním vlivům. Vitamín E - pečuje o citlivou pokožku. Jak používat:

Proti vši dětské a muňkám nanášet do suchých vlasů a ochlupení asi vteřinovými nástřiky na 5–10 míst, co nejblíže k pokožce, po rozhrnutí vlasů v místě nástřiku. Oči chránit před zasažením a stékáním přípravku zakloněním hlavy a přiložením buničiny nebo textilu na čelo. V případě zasažení očí je vypláchnout proudem čisté vody po dobu 5–10 minut. Při přetrvávajícím dráždění je nutné vyhledat lékařskou pomoc. Po rozetření přípravku umýt ruce. Za 4–12 hodin po ošetření vlasy umýt důkladně normálním šamponem. V té době jsou zahubeny všechny lezoucí vši i hnidy. Při novém výskytu vší se zásah opakuje. Doporučujeme použít šampon alespoň 2x. Aplikaci opakujte po 8 dnech znovu.

Proti napadení klíšťaty a larvami sametek nanést na předloktí a podkolení nástřiky na 3–5 míst a rozetřít. Ochranný účinek trvá 3–4 hodiny nebo do umytí. Proti klíšťatům možno doplnit postřikem vnější strany kalhot a obuvi – nutno vyzkoušet, zda nepoškozuje barvu.

Balení:

150 ml - 10 aplikací

Upozornění: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Zamezte styku s očima. Prázdný obal uložte do komunálního odpadu.

V naší nabídce naleznete i další přípravky proti vším. Vysoce účinný moderní přípravek k  očištění vlasů a pokožky hlavy od vší na bázi silikonových a přírodních olejů, které působí fyzikálním účinkem - výrobek neobsahuje insekticid. Díky fyzikálnímu účinku si vši nevytváří odolnost a zároveň je přípravek vysoce šetrný k pokožce. Výrobek dále obsahuje Dimethicone - obaluje vši i jejich vajíčka, zalepí jim póry. Vši i jejich vajíčka (hnidy) se zadusí. Usnadňuje  rozčesávání a zlepšuje kvalitu vlasů. Dodává jim lesk a zdravý vzhled. Obsahuje vitamín E, který pečuje o


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.