Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen didaktis Odmaturuj! z fyziky

Knihy

didaktis Odmaturuj! z fyziky

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul nové edice Odmaturuji klade za cíl poskytnout Vám kompletní přehled učiva středních škol a ulehčit Vám tak přípravu k maturitní zkoušce i k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Publikace Odmaturuj z fyziky podává přehledně uspořádané středoškolské učivo z fyziky. Seznámíte se postupně s poznatky fyzikálních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? didaktis Odmaturuj! z fyziky koupíte i tady

Specifikace didaktis Odmaturuj! z fyziky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 151 Kč

Pavol TarábekPrůvodce středoškolským učivem fyzikydidaktis, edice OdmaturujKniha, čeština, 224 stran ... a dál?

Produkt didaktis Odmaturuj! z fyziky

didaktis Odmaturuj! z fyziky - parametry

Název produktu: didaktis Odmaturuj! z fyziky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul nové edice Odmaturuji klade za cíl poskytnout Vám kompletní přehled učiva středních škol a ulehčit Vám tak přípravu k maturitní zkoušce i k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Publikace Odmaturuj z fyziky podává přehledně uspořádané středoškolské učivo z fyziky. Seznámíte se postupně s poznatky fyzikálních disciplín od základů klasické fyziky až po nejnovější poznatky moderní fyziky. Snadnou orientaci v textu podporuje nejenom účelné členění na kapitoly a menší tematické celky, ale také grafické odlišení ústředního textu v levém sloupci od vedlejšího učiva v pravém modrém sloupci. Modrý sloupec obsahuje množství vysvětlujících obrázků, doplňujících textů a stručná odvození vztahů (v některých ojedinělých případech i pomocí vyšší matematiky). Proto lze publikaci využít i pro přípravu na vysoké školy. K tomuto účelu slouží také vysvětlení entropie v učivu termodynamiky a vektorového součinu v elektrodynamice (tyto pojmy v osnovách středních škol nejsou). Moderní fyzika, zejména fyzika elementárních částic a vývoj vesmíru, je zpracována podle nejnovějších poznatků vědy přehledným a srozumitelným způsobem, jehož součástí jsou mnohá schémata a tabulky, jako např. schematická tabulka vysvětlující systém elementárních částic v souladu se Standardním modelem elementárních částic CPEP. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku fyziky – poznatky z mechaniky, kinematiky, dynamiky, termiky a termodynamiky, molekulové fyziky, elektřiny, magnetismu, optiky, teorie relativity, fyziky mikrosvěta a astrofyziky. Kniha je přehledně zpracována do 9 základních kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly a tematické celky. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek. Text obsahuje mnoho názorných a přehledných obrázků, schémat, tabulek. br>Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium fyziky. Odmaturuj z fyziky Pavol TarábekPrůvodce středoškolským učivem fyzikydidaktis, edice OdmaturujKniha, čeština, 224 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.