Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Dick Francis: Poslední šance

Próza - beletrie

Dick Francis: Poslední šance

Hodnocení: 1x
  • 4

Bývalý šampion Sid Halley je zaměstnán jako poradce dostihového oddělení detektivní kanceláře Radnor a spol. Dosud se nevzpamatoval ze ztroskotaného manželství, ani z konce své jezdecké kariéry kvůli ruce zmrzačené při pádu. Aby toho nebylo málo, je navíc při řešení jednoho případu postřelen. Když začíná pochybovat o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Poslední šance
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dick Francis: Poslední šance koupíte i tady

Specifikace Dick Francis: Poslední šance

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 207 Kč

Bývalý šampion Sid Halley je zaměstnán jako poradce dostihového oddělení detektivní kanceláře Radnor a spol. Dosud se nevzpamatoval ze ztroskotaného manželství, ani z konce své jezdecké kariéry kvůli ... a dál?

Produkt Dick Francis: Poslední šance

Dick Francis: Poslední šance - parametry

Název produktu: Dick Francis: Poslední šance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bývalý šampion Sid Halley je zaměstnán jako poradce dostihového oddělení detektivní kanceláře Radnor a spol. Dosud se nevzpamatoval ze ztroskotaného manželství, ani z konce své jezdecké kariéry kvůli ruce zmrzačené při pádu. Aby toho nebylo málo, je navíc při řešení jednoho případu postřelen. Když začíná pochybovat o smyslu svého života, upozorní ho tchán, který je sám velkým milovníkem dostihů, na podezřelé skutečností, za nichž padlo několik dostihových závodišť. Sid začne shromažďovat první důkazy a hledat odpovědi na otázky kdo, proč a jak závodiště likviduje. Z domněnek je brzy skutečný případ, při jehož vyšetřování se Sid střetne s mimořádnou krutostí a tvrdě zaplatí za poznání, že jeho nové povolání je mnohem nebezpečnější než kariéra překážkového závodníka. Jeho protivníkem je totiž podvodník velkého formátu, jehož pravé jméno je na seznamu Interpolu. Ukázka z textu Doria si odklepla popel z cigarety, podívala se na mě a zřejmě se chystala k dalšímu útoku. Než něco vymyslela, otevřely se dveře a vstoupil její muž.  „Dorio,“ řekl vesele, „kam jsi dala moje pouzdro na cigarety? Budu tě muset ztrestat.“  Rychle na mě ukázala a Howard se zarazil.  „Co tu děláte?“ zeptal se ostře a v jeho obličeji a hlase rázem nebylo po veselosti ani stopy.  „Nic.“  „Tak vystřelte. Potřebuji mluvit se svou ženou.“  Zavrtěl jsem hlavou a nehnul se z místa.  „To bys ho musel vynést. Jinak se ho nezbavíš,“ řekla Doria, „už jsem to zkoušela.“  Kraye pokrčil rameny. „Když to s ním vydrží Roland, musíme to asi taky vydržet.“ Vybral si jedny noviny a usadil se do křesla proti mně. Doria se rozmrzele vrátila na lavičku k oknu. Kraye narovnal noviny a začal číst titulní list. Ze zadní stránky se na mě díval nápadný tučný titulek: OBJEVIL SE NOVÝ HALLEY?  Pod ním byly dvě fotografie. Na jedné jsem byl já a na druhé mladý chlapec, který vyhrál předešlý den jeden z velkých dostihů.  Teď už bylo naprosto nezbytné, aby se Kraye nedozvěděl, jak ho Charles balamutí. Celá věc zašla příliš daleko a nedala by se dost dobře vysvětlit jako žert. A fotografie byla ještě ke všemu neobyčejně dobrá. Znal jsem ten snímek, byl v řadě novin a časopisů, a byl jsem si na něm skutečně podobný. I kdyby hosté nečetli sportovní stránku s referáty o dostizích, mohli by si fotografie povšimnout, protože byla na nápadném místě.  Kraye dočetl první stránku a začal noviny obracet…


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.