Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Diana Gabaldon: Cizinka

Próza - beletrie

Diana Gabaldon: Cizinka

Hodnocení: 7x
  • 3.14286

Nechte se strhnout pozoruhodným příběhem světoznámého bestselleru Cizinka od uznávané autorky Diany Gabaldon a vydejte se s hlavní hrdinkou na dobrodružnou cestu časem. Bývalá zdravotní sestra Claire Randall prožívá se svým manželem druhé líbánky, když se náhodou dotkne tajemného kamene. Ten ji přenese do 18. století, kde musí čelit neklidné době občanské války a těžkému životnímu rozhodnutí. Kniha je skvělou kombinací napínavého příběhu a romantiky na pozadí historických událostech 18. století. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Cizinka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Diana Gabaldon: Cizinka koupíte i tady

Specifikace Diana Gabaldon: Cizinka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 335 Kč

Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem, vedoucím napříč epochami. Píše se rok 1945 a Claire Randallová, bývalá armádní zdravotní sestra, se právě vrátila z války, aby se znovu setkala se svým manželem a vydala se na druhé líbánky. Při prohlídce jedné ze starověkých kamenných ruin, které jsou rozesety po celých » ... a dál?

Produkt Diana Gabaldon: Cizinka

Diana Gabaldon: Cizinka - parametry

Název produktu: Diana Gabaldon: Cizinka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.14286
Podrobný popis:

Cizinka - Diana Gabaldon Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí. Snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem, vedoucím napříč epochami.   Píše se rok 1945 a Claire Randallová, bývalá armádní zdravotní sestra, se právě vrátila z války, aby se znovu setkala se svým manželem a vydala se na druhé líbánky. Při prohlídce jedné ze starověkých kamenných ruin, které jsou rozesety po celých britských ostrovech, se však dotkne jednoho z menhirů. Náhle je z ní Sassenach – cizinka – ve Skotsku zmítaném válkou a nájezdy klanů v pohraničí, to vše léta Páně 1743.   Claire je katapultována zpět v čase silami, kterým nerozumí. Ocitá se uprostřed intrik zemanů a špehů. Někteří z nich možná usilují o její život a jiní o její srdce. Právě zde se totiž setká s Jamesem Fraserem, galantním skotským bojovníkem, který ji zahrne láskou tak bezbřehou, že se Claire bude muset rozhodnout mezi věrností a touhou; mezi dvěma naprosto odlišnými muži ; mezi dvěma životy, které nelze vzájemně skloubit. Bylo to velmi vhodné místo pro zmizení. Alespoň na první pohled. Dům paní Bairdové vypadal jako další tisícovky podobných na Skotské vysočině v roce 1945. z kategorie Knihy | Beletrie | Historické romány od Omega naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Příběh začíná roku 1945 ve Skotsku, kde bývalá vojenská sestřička Claire Randall tráví dovolenou nebo spíš druhé líbánky. Náhodou se dotkne záhadného menhiru a to ji přenese do osmnáctého století. Není to ale klidné období, v roce 1743 zrovna vrcholí snahy Stuartovců o znovuzískání skotského trůnu. Claire je do dobrodružství zatažena a přinucena provdat se za Jamieho Frasera… Jak si v takové situaci poradí žena navyklá na racionalitu dvacátého století? A jak její život ovlivní nečekaná láska? Román Cizinka je kombinací dobrodružného a romantického příběhu na perfektně vykresleném historickém pozadí. Pokračování této romantické ságy v knihách Vážka v jantaru a Mořeplavec. Kniha hned po vydání získala prestižní cenu RITA a vyšla již ve více než dvaceti zemích.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.