Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna

Učebnice/Odborná literatura

Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna

Hodnocení: 1x
  • 4

Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna - a kolektiv Jindřiška Perušičová. Diabetes mellitus 2. typu patří k nejzávažnějším zdravotním problémům současnosti, jak z hlediska mortality, tak s ohledem na náklady vynakládané na zdravotní péči. K naléhavosti celého stavu však přispívá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diabetes mellitus a inz..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna koupíte i tady

Specifikace Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Diabetes mellitus 2. typu patří k nejzávažnějším zdravotním problémům současnosti, jak z hlediska mortality, tak s ohledem na náklady vynakládané na zdravotní péči. K naléhavosti celého stavu však ... a dál?

Produkt Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna

Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna - parametry

Název produktu: Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna - a kolektiv Jindřiška Perušičová. Diabetes mellitus 2. typu patří k nejzávažnějším zdravotním problémům současnosti, jak z hlediska mortality, tak s ohledem na náklady vynakládané na zdravotní péči. K naléhavosti celého stavu však přispívá zejména skutečnost, že u velké části nemocných je DM2 provázen rovněž dyslipidemií a hypertenzí, tedy dalšími stavy podstatně zkracujícími očekávanou délku života a snižujícími kvalitu života. Velkým problémem výše uvedených stavů je jak jejich epidemický charakter, tak tendence k samovolnému zhoršování. Jinými slovy, čím později začneme nemocného účinně léčit, tím menší bude výsledný efekt léčby. Moderní medicína naštěstí vyvíjí velmi účinné terapeutické postupy, ty však pacientům přinesou užitek jen v rukou lékaře, který dobře chápe problematiku těchto stavů, včetně souvislostí mezi nimi. Nová publikace z edice Současná diabetologie přináší nejmodernější poznatky ve velmi dobře srozumitelné formě, která nepochybně osloví jak diabetology, tak internisty dalších specializací a jistě i všeobecné praktické lékaře. Diabetes mellitus a inzulinová rezistence, dyslipidemie, hypertenze, dna - a kolektiv Jindřiška Perušičová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.