Srovnání cen » Počítače a hardware » Příslušenství k 3D tiskárnám » Srovnání cen Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg

Příslušenství k 3D tiskárnám

Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg

Hodnocení: 1x
  • 4

Kvalitní 3D tisková struna ASA určena pro 3D tiskárny s průměrem 1,75 mm. Barva: Natural (bílá)Hmotnost: 1 kg   ASA – odolný materiál používaný v automobilovém průmyslu. Dobře snáší povětrnostní vlivy a UV záření, proto se hodí pro modely, které budou používány ve venkovním prostředí. Nemá žádné zvláštní požadavky na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg

Kategorie Příslušenství k 3D tiskárnám
Výrobce Devil Design
Nejnižší cena 579 Kč

Kvalitní 3D tisková struna ASA určena pro 3D tiskárny s průměrem 1,75 mm. Barva: Natural (bílá)Hmotnost: 1 kg   ASA – odolný materiál používaný v automobilovém průmyslu. Dobře snáší povětrnostní vlivy a UV záření, proto se hodí pro modely, které budou používány ve venkovním prostředí. Nemá žádné zvláštní požadavky na tisk, pouze vyhřívanou podložku. Nekroutí a nesmršťuje se tak výrazně jako ABS, naopak má lepší pevnost a stabilitu, lze s ním tisknout i větší předměty. Dobře se hodí pro náročné aplikace a » ... a dál?

Produkt Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg

Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg - parametry

Název produktu: Devil Design bílá 1,75 mm 1 kg
Výrobce: Devil Design
Minimální cena: 579 Kč
Maximální cena: 579 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kvalitní 3D tisková struna ASA určena pro 3D tiskárny s průměrem 1,75 mm. Barva: Natural (bílá)Hmotnost: 1 kg   ASA – odolný materiál používaný v automobilovém průmyslu. Dobře snáší povětrnostní vlivy a UV záření, proto se hodí pro modely, které budou používány ve venkovním prostředí. Nemá žádné zvláštní požadavky na tisk, pouze vyhřívanou podložku. Nekroutí a nesmršťuje se tak výrazně jako ABS, naopak má lepší pevnost a stabilitu, lze s ním tisknout i větší předměty. Dobře se hodí pro náročné aplikace a prototypové modely.   Doporučené nastavení pro tisk: Chladiče, které ochlazují tištěný model, je vhodné mít vypnuty. Pro kvalitní přilnutí k podložce se doporučuje potřít povrch lepidlem nebo roztokem acetonu a ABS struny. Doporučená teplota extruderu: 240 °C Doporučená teplota podložky: 90 °C  (90 - 110)


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.