Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml

Léky na kůži

Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml

Hodnocení: 15x
  • 4

Používá se k čištění čerstvých drobných ran a k likvidaci běžných bakterií, které infikují drobné rány. - CO JE PŘÍPRAVEK DETTOL 0,2% ANTISEPTICKÝ SPREJ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Dettol 0,2% antiseptický sprej se používá k čištění čerstvých drobných ran a k likvidaci běžných bakterií, které infikují drobné rány. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml koupíte i tady

Specifikace Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml

Kategorie Léky na kůži
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 66 Kč

Používá se k čištění čerstvých drobných ran a k likvidaci běžných bakterií, které infikují drobné rány. ... a dál?

Produkt Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml - parametry

Název produktu: Dettol 0.2% Antiseptický sprej 100 ml
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 101 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Používá se k čištění čerstvých drobných ran a k likvidaci běžných bakterií, které infikují drobné rány. - CO JE PŘÍPRAVEK DETTOL 0,2% ANTISEPTICKÝ SPREJ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Dettol 0,2% antiseptický sprej se používá k čištění čerstvých drobných ran a k likvidaci běžných bakterií, které infikují drobné rány. Tento přípravek není určen ke zlepšení hojení ran a ani se k němu nepoužívá. Nesmí se používat na rozsáhlé a těžké rány a je určen pouze k příležitostnému, místnímu a krátkodobému používání. Smí se použít pouze jednou za 24 hodin. Je připraven k použití a nevyžaduje žádné ředění. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK DETTOL 0,2% ANTISEPTICKÝ SPREJ POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Dettol 0,2% antiseptický sprej U dětí mladších 12 měsíců Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na benzalkonium-chlorid nebo na kteroukoli další složku přípravku Dettol 0,2% antiseptický sprej. Není určen k trvalému používání nebo k používání častějšímu, než jednou za 24 hodin. Věnujte zvláštní pozornost a vyhněte se použití přípravku Dettol 0,2% antiseptický sprej: Okolo očí, uší, pohlavních orgánů nebo v ústech. V případě náhodného kontaktu s očima vypláchněte oči velkým množstvím studené vody. Nevdechujte, pouze k vnějšímu podání. U velkých poranění pokrývajících více než 5 % plochy těla (odhaduje se, že 5 % odpovídá odřeninám obou kolen a loktů). Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Používání přípravku Dettol 0,2% antiseptický sprej se nedoporučuje při současném používání jakéhokoli podobného přípravku, protože neexistují žádné studie o účincích při použití spolu s jinými léky. Těhotenství a kojení Není pravděpodobné, že by používání během těhotenství a kojení bylo spojeno se škodlivými účinky, protože se přípravek vstřebává kůží minimálně. Používání na prsech se v období kojení se nedoporučuje, aby nedošlo k požití přípravku kojencem. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete během těhotenství nebo kojení tento přípravek užívat. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek Dettol 0,2% antiseptický sprej neovlivní Vaši schopnost řídit a obsluhovat stroje. JAK SE PŘÍPRAVEK DETTOL 0,2% ANTISEPTICKÝ SPREJ POUŽÍVÁ Přípravek Dettol 0,2% antiseptický sprej vždy užívejte podle následujících pokynů, ledaže by Vám lékař dal jiné pokyny. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pouze k vnějšímu podání. Před prvním použitím zkontrolujte, zda není narušena páska kolem uzávěru. Při prvním použití nebo po dlouhém období nepoužívání může být nezbytné rozprašovač aktivovat tím, že se několikrát stříkne na kapesník nebo podobnou látku, aby se zajistilo, že na poraněné místo bude nanesena kompletní dávka. U dospělých a dětí starších 6 let věku: Na každou ránu naneste dávku (1 až 2 stříknutí) pouze jednou a nechejte působit pět minut. V případě potřeby použijte k odstranění přebývající tekutiny čistý kapesník nebo bavlněný tampón. U dětí ve věku mezi 1 rokem a 6 lety: Pokud máte jakékoli


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.