Detoa Člověče, pojď do ZOO
Detoa Člověče, pojď do ZOO

Detoa Člověče, pojď do ZOO

od 172 Kč
Nová zábavná hra pro děti, na zbůsob oblíbeného Člověče, nezlob se. Dvě hry v jedné !!Figurkou se pohybuje pomocí hozené barvy nebo obrázku zvířátka, je tedy vhodná i pro menší hráče.Velice pěkný design.Hra je vhodná pro děti od 3 let.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které…
Mivemi.cz
Za dopravu 139 Kč 10 dní
249 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Detoa Člověče, pojď do ZOO
Výrobce: DETOA
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 302 Kč
Ušetříte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Počet hráčů: 2 - 4
Věk od: Méně než 6 let

Vlastnosti

Věk od: od 3 let
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ano
Retro hry: Ne

Popis produktu

Nová zábavná hra pro děti, na zbůsob oblíbeného Člověče, nezlob se. Dvě hry v jedné !!Figurkou se pohybuje pomocí hozené barvy nebo obrázku zvířátka, je tedy vhodná i pro menší hráče.Velice pěkný design.Hra je vhodná pro děti od 3 let.         Tyto české dřevěné hračky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu výrobků.Dřevěné hračky firmy Detoa se řadí mezi nejkvalitnější a nejestetičtější dřevěné hračky, které jsou v současnosti na evropském a tuzemském trhu k dostání. Nákupem hraček povedete své děti k rozvoji motorických schopností, estetickému cítění a kladnému vztahu k přírodnímu materiálu - dřevu. K hračkám Detoa se vracejí již několikáté generace. Prarodiče, rodiče - všichni vyrůstali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA. Hru je možné hrát ve dvou variantách. Buď házíte kostkou s obrázky nebo kostkou s barvami a pohybujete se po herní ploše, mezi zvířátky, až ke svému cíli. Hra je velmi jednoduchá, takže je vhodná pro děti již od 3 let. Zároveň je velmi zábavná, protože veselé obrázky zvířátek děti nejen baví, ale zároveň i učí. Hra podporuje soustředění a logické myšlení. Hra obsahuje oboustranný herní plán, 16 figurek ve 4 barvách, 2 hrací kostky – jednu s obrázky zvířátek, jednu s barvami. Je určena pro 2 až 4 hráče. Balena v krabici o rozměru 33,5 x 23 x 3,5 cm Společenská hra Člověče, pojď do ZOO! Vhodná pro děti od 3 let Určena pro 2 až 4 hráče Rozměr herního plánu : 25 x 25 cm Originální hra, ručně zpracovaná, zdravotně nezávadná Obsahuje: oboustranný herní plán, 16 figurek ve 4 barvách, hrací kostka s obrázky, hrací kostka s barvami Podporuje soustředění a logické myšlení Balena v krabici o rozměru 33,5 x 23 x 3,5 cm Detoa, tradiční český výrobce dřevěných hraček, je zárukou vysoké kvality zpracování a použitých materiálů s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí.

Detoa Člověče, pojď do ZOO

Člověče, pojď do ZOO nabízí dětem od 3 let dvě varianty hry. Pomocí hodu kostkou se budou pohybovat snadno po herní ploše mezi zvířátky až ke svému cíli.

Přednosti:

  • originalita
  • ruční zpracování
  • zdravotní nezávadnost
  • prověřená kvalita přírodních materiálů

Obsah balení:

  • oboustranný herní plán, 16 figurek ve 4 barvách
  • hrací kostka s obrázky, hrací kostka s barvami
  • návod

Detoa je jedním z posledních výrobců českých dřevěných hraček nejen v naší republice, ale i v Evropě.

Pojďme nákupem této dřevěné hračky podpořit českou výrobu!

Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2 - 4 Délka hry: 20 - 60 min. Materiál: k

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.