Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník

Knihy pro děti a mládež

Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník

Hodnocení: 1x
  • 4

Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník. Autorka a ilustrátorka Denisa Prošková vytvořila pro malé školáky originální pohádková herbář, který prostřednictvím bohatých ilustrací zasvětí děti do poznávání nejznámějších lučních, zahradních a vodních rostlin. Na voňavou cestu do říše rostlin se společně s dětmi vydávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník koupíte i tady

Specifikace Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 74 Kč

Autorka a ilustrátorka Denisa Prošková vytvořila pro malé školáky originální pohádková herbář, který prostřednictvím bohatých ilustrací zasvětí děti do poznávání nejznámějších lučních, zahradních a vodních rostlin. Na voňavou cestu do říše rostlin se společně s dětmi vydávají čmeláček Toník a motýlek Jeník. (co objevili čmelák Toník a motýl Jeník) ... a dál?

Produkt Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník

Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník - parametry

Název produktu: Denisa Prošková: Kouzelný svět rostlin - Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co objevili čmelák Toník a motýl Jeník. Autorka a ilustrátorka Denisa Prošková vytvořila pro malé školáky originální pohádková herbář, který prostřednictvím bohatých ilustrací zasvětí děti do poznávání nejznámějších lučních, zahradních a vodních rostlin. Na voňavou cestu do říše rostlin se společně s dětmi vydávají čmeláček Toník a motýlek Jeník. Z obsahu Toník a Jenda se představují Co roste na louce Čekanka obecná, Jetel luční, Mák vlčí, Kokoška pastuší tobolka, Svlačec rolní, Kopretina bílá, Kakost luční, Bodlák obecný, Zvonek luční Co roste v zahradě Růže "pohádková", Chrpa luční, Tulipán zahradní, Slunečnice roční, Lilie bílá, Kopřiva žahavka, Hluchavka bílá Co roste na jaře Sněženka podsněžník, Bledule jarní, Prvosenka jarní, Konvalinka vonná, Violka vonná, Smetánka lékařská Co roste v lese Mech "lesní" Co roste ve vodě a u vody Leknín bělostný, Orobinec širokolistý, Stulík žlutý Na shledanou 26 rostlin, které Tonda s Jendou na svých cestách poznali


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.