Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál

Knihy pro děti a mládež

Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál

Hodnocení: 1x
  • 4

Pro děti, které si osvojily základy anglického jazyka a chtějí svoje znalosti zdokonalit, je tu třetí knížka z edice První čtení v angličtině.. Formou svižně napsaných a atraktivně ilustrovaných minikapitol vypráví drobné školní trampoty prvňáků Káji a Páji. Kromě podrobného slovníčku na konci knihy je v každé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kdopak by se školy bál
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál koupíte i tady

Specifikace Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 185 Kč

Pro děti, které si osvojily základy anglického jazyka a chtějí svoje znalosti zdokonalit, je tu třetí knížka z edice První čtení v angličtině. Formou svižně napsaných a atraktivně ilustrovaných minikapitol vypráví drobné školní trampoty prvňáků Káji a Páji. Kromě podrobného slovníčku na konci knihy je v každé kapitole zařazen slovníček použitých frází. ... a dál?

Produkt Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál

Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál - parametry

Název produktu: Denisa Prošková, Drahomír Trsťan: Kdopak by se školy bál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pro děti, které si osvojily základy anglického jazyka a chtějí svoje znalosti zdokonalit, je tu třetí knížka z edice První čtení v angličtině.. Formou svižně napsaných a atraktivně ilustrovaných minikapitol vypráví drobné školní trampoty prvňáků Káji a Páji. Kromě podrobného slovníčku na konci knihy je v každé kapitole zařazen slovníček použitých frází. Z obsahu  Předmluva  Carlie and Paulie  Kája a Pája  Cunning Foxes  Mazaní jako lišky  We're not going to dress the same to school  Proč nebudeme chodit do školy stejně oblečení  Miss Claire  Slečna Klára  To look forward, or not to?  Těšit se, nebo netěšit?  Breakfast and getting ready  Snídaně a příprava  We don't sit together  Proč spolu nesedíme  Mystery of boy's loos  Tajemství klučičích záchodků  Big disappointment  Velké zklamání  Wchich way to school  Kudy se jde do školy  Mum is not sure yet  Proč si není maminka jistá  Forgetting my promises  Jak jsem zapomněla na svoje sliby  Paulie saved me from being flattened  Díky Pájovi ze mě nění placička  Paulie forgot his promises, too  Jak zapomněl na svoje sliby Pája  Mum was furious  Maminka se moc zlobila  Dad was even more furious  Táta se zlobil ještě víc  Left hand, right hand  Levá ruka, pravá ruka  PE  Tělocvik  Englisch teacher  Učitel angličtiny  Mr. and Mrs. Janitor  Pan školník a paní školníková  Our school canteen  Školní jídelna  Our class picture  Fotografie naší třídy  The last school day  Poslední den ve škole  Dad is the wisest man in the world  Táta je nejmoudřejší na světě!  Slovníček Kdopak by se školy bál/Who Would Be Afraid of School - Prošková Denisa, Trsťan Drahomír. Čti a zlepši se v angličtině! Read and improve your English! Začti se do jednoduchého a zábavného příběhu v angličtině a snaž se mu porozumět pomocí překladu do češtiny na sousední straně. Dvojčata Kája a Pája vesele proplouvají první třídou a malí studenti angličtiny si s nimi procvičí slovíčka na téma škola. Kdopak by se školy bál/Who Would Be Afraid of School - Prošková Denisa, Trsťan Drahomír od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.