Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti?

Učebnice/Odborná literatura

Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti?

Hodnocení: 1x
  • 4

Jde o monografii zpracovanou z výsledků výzkumu. V dílčím výzkumném šetření jsme aplikovali výzkumný nástroj vytvořený v předchozím výzkumném šetření a zjišťovali, kterým námi nabídnutým stupněm obtížnosti ohodnotí každá z probandek-učitelek MŠ druhy profesních činností, které reálně vykonává, a zda jí vybraný stupeň ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti? koupíte i tady

Specifikace Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Publikace usiluje o překlenutí prostoru mezi teoretickými úvahami vycházejícími z tradice postmoderního myšlení v dílech filozofů, historiků, kulturních antropologů, sociologů i politologů a cíli, jež ... a dál?

Produkt Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti?

Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti? - parametry

Název produktu: Denisa Labischová: Co si uchováme v paměti?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jde o monografii zpracovanou z výsledků výzkumu. V dílčím výzkumném šetření jsme aplikovali výzkumný nástroj vytvořený v předchozím výzkumném šetření a zjišťovali, kterým námi nabídnutým stupněm obtížnosti ohodnotí každá z probandek-učitelek MŠ druhy profesních činností, které reálně vykonává, a zda jí vybraný stupeň obtížnosti, jež každému z druhů profesních činností přisoudí, souvisí s délkou její pedagogické praxe v učitelství pro MŠ. V monografii uvádíme výsledky, k nimž jsme dospěli. V intencích zjištění jsme se pokusili i o stručné doporučení pro pedagogický terén. Publikace usiluje o překlenutí prostoru mezi teoretickými úvahami vycházejícími z tradice postmoderního myšlení v dílech filozofů, historiků, kulturních antropologů, sociologů i politologů a cíli, jež si klade oborová didaktika dějepisu v návaznosti na zkušenosti ze zahraničí. Je také jedním z pokusů o empirické uchopení historického vědomí, přičemž se opírá o inspirace nejen čistě oborové, nýbrž také o podněty z jiných disciplín, zejména z historické sociologie. Kniha: Co si uchováme v paměti? Empirický výzkum historického vědomí; Autor: Labischová Denisa; Publikace usiluje o překlenutí prostoru mezi teoretickými úvahami vycházejícími z tradice postmoderního myšlení v dílech filozofů, historiků, kulturních antropologů, sociologů i politologů a cíli, jež ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.