Den Braven 40140RL
Den Braven 40140RL

TOP 14 Den Braven 40140RL

80%
od 140 Kč
Den Braven - montážní pěna trubičková 750 ml - Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. - Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. - Vhodná i pro zvukové izolace. - Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako - Zimní pěna s možností aplikace až do –…
LepidlaTmely.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
140 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Den Braven 40140RL
Výrobce: Den Braven
Minimální cena: 140 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Den Braven - montážní pěna trubičková 750 ml - Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. - Pro své vlastnosti se montážní pěna používá jako výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. - Vhodná i pro zvukové izolace. - Montážní pěna se dodává i ve speciálních úpravách jako - Zimní pěna s možností aplikace až do – 15°C, dále jako Studnařská pěna pro styk s pitnou vodou. - Při požadavku na odolnost vůči splaškové vodě žádejte Kanalizační pěnu. - Třída reakce na oheň u montážní pěny je F dle ČSN EN 13501-1. Charakteristika montážní pěny: - Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub - Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům - beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Technické údaje - montážní pěna: Tepelná odolnost: –40 / +90°C (po vytvrzení) Aplikační teplota: +5 / +35°C Doba vytvoření nelepivé vrstvy: ? 10 - 15 minut Řezatelnost (v závislosti na rozměrech spáry nebo dutiny): 60 – 100 minut Vytvrzení: ? 5 – 24 hod.

V PROFI provedení pro přesnou a úspornou aplikaci pomocí aplikační pistole. K montáži dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou, průchodů elektrického vedení. Výborná tepelná izolace půdních prostor nebo koupelnových van. Vhodná i pro zvukové izolace. Při požadavku na minimální expanzi pěny použijte Nízkoexpanzní montážní pěnu.

Vlastnosti

  • Snadná aplikovatelnost;
  • Pro lepení polystyrenu;
  • Bez nutriční hodnoty pro hmyz nebo hlodavce, nepodporuje růst plísní a hub;
  • Vysoká odolnost proti plísním;
  • Vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům – beton, zdivo, kámen, dřevo, polystyren, PVC apod.;

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.