Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku se španělsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 56 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD koupíte i tady

Specifikace Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku se španělsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 56 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní své znalosti mluvené španělštiny, zkoriguje si chyby ve » ... a dál?

Produkt Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD

Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD - parametry

Název produktu: Dely Serrano: Španělština? Jednoduše s cédéčkem! + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku se španělsky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 56 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní své znalosti mluvené španělštiny, zkoriguje si chyby ve výslovnosti, slovní zásobě i v gramatice, zdokonalí si svou schopnost rozumět mluvené řeči a naučí se vést rozhovor s cizincem. Určeno pro široký okruh studujících – od mírně pokročilých až po ty, kteří si chtějí pouze opakovat. Doporučujeme i dyslektikům, pro něž toto metodické zpracování představuje optimální způsob podání učiva. Vazba: měkká Stran: 32Titul tvoří: dvě audio CD a tištěná příručkaISBN: 80-7335-046-7 EAN: 9788073350468 Španělština? Jednoduše s cédéčkem! - kolektiv Zvuková učebnice obsahující dvě audio CD s 850ti nejpoužívanějšími španělskými obraty namluvenými rodilými mluvčími a brožuru s přehledně vytištěnými texty nahrávek rozdělenými do 56 tématických okruhů. Tato učebnice nového typu je určena mírně pokročilým uživatelům k doplnění znalostí, středně pokročilým pak k opakování. Vychází též vstříc k potřebám dyslektiků. Nahrávku lze poslouchat při jízdě v dopravních prostředcích, při domácích pracích atd., a tak využít efektivně čas. Titul tvoří: dvě audio CD a tištěná příručka. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Španělský jazyk od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Nový typ zvukové učebnice umožňuje snadný nácvik vyjadřování a porozumění ve španělštině. Titul tvoří: dvě audio CD a tištěná příručka Španělština? Jednoduše s cédéčkem! - od authora a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.