Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu

Knihy

Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu

Hodnocení: 0x
  • 4

Fakt, že česky vychází již čtvrtá próza Delphine de Vigan, znamená, že tato francouzská autorka si u nás našla svoje početné věrné publikum.. Vždy si však pro ně připraví nové překvapení: tentokrát je to román Podle skutečného příběhu, dramaticky gradující líčení vztahu dvou žen, které se postupně mění v opravdový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.07899
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Podle skutečného příběhu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu koupíte i tady

Specifikace Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Kniha – autor Delphine de Vigan, 336 stran, česky, pevná s přebalem matná. Fakt, že česky vychází již čtvrtý román Delphine de Vigan, znamená, že tato francouzská autorka si u nás našla svoje početné věrné publikum. Vždy si však pro ně připraví nové překvapení: tentokrát je to román Podle skutečného příběhu, dramaticky gradující líčení vztahu dvou současných žen, které se postupně mění v opravdový psychologický thriller. Tajemná L., která razantně vstoupí do života spisovatelky, má všechny parametry, aby » ... a dál?

Produkt Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu

Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu - parametry

Název produktu: Delphine de Vigan: Podle skutečného příběhu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fakt, že česky vychází již čtvrtá próza Delphine de Vigan, znamená, že tato francouzská autorka si u nás našla svoje početné věrné publikum.. Vždy si však pro ně připraví nové překvapení: tentokrát je to román Podle skutečného příběhu, dramaticky gradující líčení vztahu dvou žen, které se postupně mění v opravdový psychologický thriller. Tajemná L., která razantně vstoupí do života spisovatelky, má všechny parametry, aby sklízela obdiv, zároveň však „je typem osoby, kterou by žádný spisovatel neměl nikdy potkat“. A ač se to zprvu nezdá, v tomto případě je to vážně nebezpečné - jde totiž o život. Ukázka z textu: Dodnes si nedokážu pořádně vysvětlit, jak se náš vztah tak rychle rozvinul a jak L. dokázala během pár měsíců zaujmout takové místo v mém životě. L. mě skutečně očarovala.  L. mě udivovala, bavila, znepokojovala. Naháněla mi strach.  L. měla zvláštní způsob smíchu, mluvy, chůze. Nezdálo se, že by se mi L. chtěla zalíbit, nevypadalo, že by hrála nějakou hru. Naopak, žasla jsem nad její schopností být sama sebou (v okamžiku, kdy píšu tyto řádky, si uvědomuju, jak jsou naivní, jak jsem mohla po tak krátkém čase vědět, kdo L. vlastně je?). Všechno se pro ni zdálo jednoduché, jako by jí stačilo tlesknout, a hned vypadala přirozeně a dokonale připraveně. Když jsem se s L. loučila po nějaké chvíli strávené s ní nebo po dlouhém telefonickém rozhovoru, často ve mně naše debata ještě dlouho doznívala. L. mě zlehka ovládala, zevnitř a znepokojujícím způsobem, a já netušila ani proč, ani nakolik.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.