Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dějepis 6

Učebnice/Odborná literatura

Dějepis 6

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice dějepisu pro 6. ročník ZŠ a víceletá gymnázia (upravená vydání). Učebnice, pracovní sešit a příručka učitele jsou připravovány za součinnosti týmu sestávajícího z odborníků na dané historické etapy a učitelů z praxe. Celková koncepce  učebnice odpovídá RVP ZV. Učivo je chápáno jako prostředek k dosažení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dějepis 6
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dějepis 6 koupíte i tady

Specifikace Dějepis 6

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Učebnice pro 6. ročník/primu obsahuje: Co, proč a jak se budeme učit (úvod do studia dějepisu); Pravěk; První starověké státy (Egypt, Mezopotámie, Indie, Čína, Starověká Fénicie, Kanaán a starý Izrael ... a dál?

Produkt Dějepis 6

Dějepis 6 - parametry

Název produktu: Dějepis 6
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 236 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice dějepisu pro 6. ročník ZŠ a víceletá gymnázia (upravená vydání). Učebnice, pracovní sešit a příručka učitele jsou připravovány za součinnosti týmu sestávajícího z odborníků na dané historické etapy a učitelů z praxe. Celková koncepce  učebnice odpovídá RVP ZV. Učivo je chápáno jako prostředek k dosažení klíčových kompetencí, dovedností potřebných pro praktický život a celoživotní vzdělávání. Typ informací, které může žák pouze přečíst, pochopit a vzít na vědomí, je omezovám na nezbytně možnou míru. Autoři respektují náror, že učivo je třebachápat jako prostředek k osvojení činnostně zaměřených výstupů a dosažení klíčových kompetencí.   Učebnice Umožňuje učitelům systematicky rozvíjet schopnosti žáků porozumět různým textům, záznamů i obrazovým materiálů,  podněcovat je k tvořivému myšlení, logickému uvažování i řešení problémů. Vybízí žáky k reakcím na sdělované myšlenky i ke kreativnímu využívání získaných poznatků. Učebnice nabízí pohled na práci historiků. Díky ní žáci poznávají její obtížnost a vnímají relativnost závěrů, ke kterým docházejí. Výběr otázek, úkolů a dalších aktivit, které učebnice, pracovní sešity a příručka učitele nabízejí, je výsledkem samostatné tvůrčí činnosti učitele, která je součástí jeho didaktické analýzy učiva s ohledem na konkrétní situaci ve třídě. Žáci a učitelé si mohou  prostřednictvím konkrétních a splnitelných úkolů v závěru lekcí ověřovat úspěšnost společné práce, a tím získat potřebnou reflexi pro úspěšné koncipování dalších postupů. Učebnice pro 6. ročník (primu) představuje období od počátku lidských dějin do konce starověku. Ukazuje na přákladu řady praktických dovedností tehdejších civilizací, že i tato vzdálená část lidských dějin může mít řadu překvapivých spojitostí s naší součastností. důraz je kladen na kulturní dějiny a každodenní život tehdejších lidí.  Pracovní sešit Usnadňuje žákům koncipování ucelených poznámek, nabízí zajímavé úkoly, umožńuje tvůrčí praní, ušetří čas díky použití předepsané osnovy zápisu, prostřednictvím zajímavých úkolů zdokonaluje vědomosti i dovednosti a porozumění učivu. Obsahuje vyjímatelný přehled učiva a slovníček pojmů. Příručka učitele Poskytuje náměty na doplňující aktivity, prohlubuje odborné zázemí učitele jak z oboru historie, tak zejména v uplatňovaných vazbách na ostatní předměty. Poukazuje na mezpředmětové vztahy a zařazení průřezových témat. Podporuje  naplnění hlavního poslání výuky dějepisu - kultivovat historické vědomí žáků. Pomáhá učiteli rozvíjet představy a empatii žáků, které jim umožní pronikat k pochopení  historických jevů a dějů, přispívá k utváření jejich pozitivního hodnotového systému opřeného o historickou zkušenost. Uchová tak kontinuitu historické paměti především ve smyslu předávání historické zkušenosti. Publikace: Dějepis 6 pro ZŠ a VG UČ /nové vydání/ - ;kolektiv. Učebnice pro 6. ročník/primu obsahuje: Co, proč a jak se

budeme učit (úvod do studia dějepisu);Pravěk;První starověké státy

(Egypt, Mezopotámie, Indie, Čína, Starověká


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.