MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

Knihy naučná literatura

Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 9788085213539

V knize Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla můžete najít sami sebe. Popis KnihaPerfektní zdraví - Jednota mysli a těla obsahuje 3 části: - 1. Místo zvané perfektní zdraví - pozvánka do vyšší reality, určení tělesného typu a charakteristiky tělesných typů Váta, Pitta, Kapha, detailně vypracovaný plán od přírody, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Jaké má kniha
Perfektní zdraví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

 • Ctiva kniha o principech zdravi
 • Konkretni priklady, jak se s cim poprat
 • Ukazka z jogy a meditace

Čerstvá hodnocení Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

 • 5

David, 23. prosince 2013

 • Ctiva kniha o principech zdravi
 • Konkretni priklady, jak se s cim poprat
 • Ukazka z jogy a meditace

 • Nic

Krásná kniha od Deepaka Chopry, která se zabývá životem a jeho součástí - zdraví. Velice jednoduše popsané principy fungování našeho těla. Průvodce, jak žít na vlnách přírody.


Specifikace Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 379 Kč

Jednota mysli a tělaKniha o jednotě mysli a těla, ve které můžete najít sami sebe. Obsahuje 3 části:1) Místo zvané perfektní zdraví - pozvánka do vyšší reality, určení tělesného typu a charakteristiky tělesných typů – Váta, Pitta, Kapha, detailně vypracovaný plán od přírody, obnovení rovnováhy, vyrovnaný život - obecné zásady2) Kvantové mechanické lidské tělo - otevírání kanálů uzdravení - Paňčakarma, transcendentální meditace, Prvotní zvuk, Pulzová diagnóza, Terapie marma, Technika blaha, Aromatická terapie, » ... a dál?

Produkt Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla - parametry

Název produktu: Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 379 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

V knize Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla můžete najít sami sebe. Popis KnihaPerfektní zdraví - Jednota mysli a těla obsahuje 3 části:

- 1. Místo zvané perfektní zdraví - pozvánka do vyšší reality, určení tělesného typu a charakteristiky tělesných typů Váta, Pitta, Kapha, detailně vypracovaný plán od přírody, obnovení rovnováhy, vyrovnaný život - obecné zásady.

- 2. Kvantové mechanické lidské tělo - otevírání kanálů uzdravení - Paňčakarma, transcendentální meditace, Prvotní zvuk, Pulzová diagnóza, Terapie marma, Technika blaha, Aromatická terapie, Hudební terapie Gandarva, Osvobození od závislosti, Rasajány - byliny pro dlouhověkost.

- 3. Život v souladu s přírodou- denní režim, strava - jídlo pro dokonalou rovnováhu, cvičení pro tělesné typy, režim podle ročních období (jednota mysli a těla). Úryvek z úvodu:

V každém člověku existuje místo, kde není nemoc, které nikdy necítí bolest, které nemůže stárnout ani zemřít. Když na to místo půjdete, všechna omezení, která my všichni uznáváme, přestávají existovat. Nepočítá se s nimi ani jako s možností. Toto místo se nazývá perfektní zdraví.

Návštěvy tohoto místa mohou být velmi krátké nebo mohou trvat mnoho let. Avšak i ta nejkratší návštěva způsobí hlubokou změnu. Pokud tam jste, premisy, které platí pro běžnou existenci, jsou pozměněny, a možnost nové existence, vyšší a ideálnější, začne růst. Tato kniha je pro lidi, kteří by rádi tuto novou existenci prozkoumali, zavedli ji do svých životů a učinili ji stálou.

Příčina nemocí je často neobyčejně složitá, ale jednu věc je možno říci jistě: nikdo nedokázal, že onemocnět je nutné. Ve skutečnosti je opak pravdou. Každý den přicházíme do kontaktu s miliony virů, bakterií, alergenů a plísní, a jenom nepatrný zlomek vede k nemoci. Není neobvyklé, že lékaři vidí pacienty, jejichž dýchací soustava je plná kolonií prudce nakažlivých bakterií meningokoků, které zde žijí neškodně. Pouze ve vzácných případech nákaza propukne a způsobí meningitidu, závažnou a občas smrtelnou infekci centrálního nervového systému. Co vyprovokuje takovýto útok? Nikdo neví přesně, ale zdá se, že zde funguje záhadný faktor nazývaný "ovládání hostitelem", což znamená, že my, hostitelé zárodků, nějakým způsobem jim otvíráme nebo zavíráme bránu. Po více než 99,99 % času je brána zavřená, což má za následek, že každý z nás je mnohem blíže k dokonalému zdraví, než si

uvědomujeme.

Počet stran:359

Rozměry:146 x 208 mm

Vazba:brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy se zdravotně-duchovní tematikou.

Další informace o knize Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla naleznete v článku Perfektní zdraví – Jednota mysli a těla – Určení tělesného typu.


Recenze Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

David, 23. prosince 2013


PRO:   Ctiva kniha o principech zdravi
  Konkretni priklady, jak se s cim poprat
  Ukazka z jogy a meditace
PROTI:   Nic

Krásná kniha od Deepaka Chopry, která se zabývá životem a jeho součástí - zdraví. Velice jednoduše popsané principy fungování našeho těla. Průvodce, jak žít na vlnách přírody.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Deepak Chopra: Perfektní zdraví - Jednota mysli a těla

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.