Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi

Učebnice/Odborná literatura

Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Angiologie pro praxi, 2. vydání - Debora Karetová;František Staněk;Kolektiv. Anotace: Aktualizované vydání učebnice, kterou napsal kolektiv našich předních angiologů a která byla poprvé vydána v roce 1999. Cévní choroby jsou velmi rozšířené a s jejich diagnostikou a léčbou se setkává v praxi řada lékařů, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Angiologie pro praxi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

... a dál?

Produkt Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi

Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi - parametry

Název produktu: Debora Karetová, František Staněk: Angiologie pro praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Angiologie pro praxi, 2. vydání - Debora Karetová;František Staněk;Kolektiv. Anotace: Aktualizované vydání učebnice, kterou napsal kolektiv našich předních angiologů a která byla poprvé vydána v roce 1999. Cévní choroby jsou velmi rozšířené a s jejich diagnostikou a léčbou se setkává v praxi řada lékařů, ať již praktiků, internistů, kardiologů, dermatologů, hematologů, diabetologů, chirurgů nebo onkologů. K publikaci je nově připojen unikátní soubor sonografických vyšetření žil a tepen.

Komu je kniha určena: kardiologům, internistům, je vhodná i pro vybrané chirurgické obory

Obsah: Historie angiologie ? Anatomický přehled periferních tepen ? Aterogeneze, aterotrombóza ? Ischemická choroba dolních končetin - chronické formy ? Akutní uzávěry tepen dolních končetin ? Diabetes mellitus a ischemická choroba dolních končetin ? Vazospastická onemocnění ? Ischemická choroba horních končetin ? Syndromy horní hrudní apertury ? Poruchy prokrvení CNS - onemocnění přívodných mozkových tepen v extrakraniálním úseku ? Postižení renálních tepen ? Viscereální ischemie ? Aneurysmata ? Systémové vaskulitidy ? Mikrocirkulace v klinické praxi ? Anatomie žilního systému dolních končetin ? Flebotrombóza, tromboembolická nemoc ? Varixy dolních končetin ? Chronická žilní insuficience ? Žilní záněty ? Lymfologie ? Duplexní sonografie tepenného a žilního systému Publikace: Angiologie pro praxi, 2. vydání - Debora Karetová;František Staněk;Kolektiv. Klimakterická medicína je hraniční obor sledující změny ženského organismu spojené s estrogenní nedostatečností a možnosti jejich prevence i léčby. Vzhledem ke stárnutí populace je to odvětví medicíny potřebné pro udržení kvality života. Kniha obsahuje stručný přehled základních otázek klimakterické medicíny - seznamuje se studiemi věnujícími se vlivu jednotlivých léčebných modalit na akutní klimakterický syndrom, urogenitální atrofii a osteoporózu jako hlavních oblastí projevu estrogenního deficitu, zabývá se otázkami rizik terapie a věnuje se i kontroverzním tématům vlivu hormonální substituční terapie na kardiovaskulární systém, s věkem spojené nemoci oka, kolorektální karcinom či degenerativní nemoci nervového systému a demence. Zvláštní kapitoly jsou věnovány jednotlivým preparátům hormonální substituční terapie, skupině STEARs, fytoestrogenům a alternativám hormonální léčby. Závěrečná kapitola předkládá styčné body současných světových i našich doporučení pro postupy v klimakterické medicíně. Komu je kniha určena: gynekologům, endokrinologům a praktickým lékařům. Autor: Fait Tomáš; Podrobný průvodce všemi stavy poruch příjmu potravy, se kterými se v psychiatrii lze setkat. Kniha obsahuje podrobné návody jak postupovat při stanovení diagnózy, kvantifikaci malnutrice a především ... Klimakterická medicína nv. - MAXDORF - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 108 str. - ISBN: 80-7345-100-X - Kniha Tomáš FaitMAXDORF 2007Kniha, čeština, 108 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.