Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Dean Koontz: Záblesk

Próza - beletrie

Dean Koontz: Záblesk cena od 0 Kč

Dean Koontz: Záblesk

Hodnocení: 1x
  • 4

Narození Laury Shaneové provázely tu noc nebývalé blesky a hromobití. Ještě podivnější než nebývalé přírodní úkazy však byl urostlý neznámý muž, který se zjevil jakoby odnikud a zachránil novorozené život. To bylo poprvé. V průběhu dalších let, která byla krušná i radostná, která Lauře mnoho dávala, ale výměnou si ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Dean Koontz: Záblesk - parametry

Název produktu: Dean Koontz: Záblesk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Narození Laury Shaneové provázely tu noc nebývalé blesky a hromobití. Ještě podivnější než nebývalé přírodní úkazy však byl urostlý neznámý muž, který se zjevil jakoby odnikud a zachránil novorozené život. To bylo poprvé. V průběhu dalších let, která byla krušná i radostná, která Lauře mnoho dávala, ale výměnou si brala její blízké a milované, se tajemný cizinec dívce ukázal ještě mnohokrát - vždy za doprovodu nepochopitelných ohňostrojů z čistého nebe a vždy v nejkritičtějších situacích jejího života, z nichž by zřejmě nevyšla bez úhony být na ně sama.
  • Anděl strážný, zvykla si mu Laura říkat.
  • Z dětství prožitého v hokynářství svého milujícího otce se Laura přes sirotčinec a desetiletí propracovala mezi nejúspěšnější spisovatelky své doby. Na anděla strážného už téměř zapomněla. Když se po mnoha letech absence zase objeví - opět se blýská a duní hromy - Laura se poprvé tváří v tvář setká i s protivníky, před kterými ji strážce po celé roky hlídal a zachraňoval. Jako on jsou z masa a kostí, jako on však nepocházejí z toho světa. Laura má pocit, že k tragikomedii a k hororu, jež jí občas život připomínal, se přidružila i science fiction.
  • Lauřin pocit není neoprávněný, protože její život řídí Dean Koontz, pověstný odvážnými kombinacemi žánrů. Do Záblesku, jednoho ze svých nejúspěšnějších románů, přidal oproti jiným svým knihám o něco víc vědecké fantastiky a provedl hrdinku nejen přítomností, ale i časy minulými a také budoucími, které musí společně se svým strážným andělem zachránit před ničivým nebezpečím. Autor : Dean Koontz, Dean Koontz v

nové knize Záblesk kombinuje romantiku a thriller. Laura Shane byla celý svůj život

pronásledovaná nepřízní

osudu, a přesto měla svého záhadného

ochránce. Od jejího narození za

bouřlivé noci, po ponižující dny v

sirotčinci. Někdo na ni dohlížel, staral se o

její bezpečí, ale kdo je ten cizinec a

jaké jsou ve skutečnosti jeho záměry? Odkud

pochází, a proč se zdá, že

není ani mladým a ani starým člověkem,

že nemá žádný věk? Nyní je Laura šťastně vdaná žena a

vede poměrně spokojený život. Ale všechno se opět

změní ve chvíli, kdy se objeví

nebezpečí smrti z rukou neznámého

vraha. Tajemný cizinec, její anděl

strážný z dětství se vrací

a odhalí svou pravou totožnost. Ale přeje si

opravdu její dobro? Může mu Laura důvěřovat?

Dokáže i tentokrát zažehnat nebezpečí,

které Lauře hrozí? Dean Koontz píše skvěle, jako vždy. Záblesk je

knihou, které čtenáře nenechá

vydechnout. Druh sortimentu : Kniha, Záblesk, Jazyk : Čeština, Počet stran : 368 Byl to snad anděl strážný, onen světlovlasý muž, který se v blescích bouře zjevil na samém počátku života Laury Shaneové, aby novorozenou zachránil ze spárů smrti? Přízrak? Ďábel v převleku? O mnoho let později vstoupí do Lauřina života znovu a tentokrát bojuje už nejen o její a svůj život, ale o samu existenci lidstva. V bitvě, která se rozpoutá napříč prostorem a časem, stačí chybně propočítaná vteřina, aby přinesla osudové následky pro celou planetu. Americký mistr tajemn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.