Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Dean Koontz: Dům stínů

Próza - beletrie

Dean Koontz: Dům stínů

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Dean Koontz, Dům stínů je thriller s prvky sci-fi o hrůzostrašných jevech, které se staly v jedné ulici a napsal ho mistr svého oboru Dean Koontz . Jsme ve Státech. Nad obrovským lidnatým městem se tyčí kopec z jehož vršku hrdě hledí na město jeden osamělý dům. Je luxusně vybaven a na americké poměry má i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dům stínů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dean Koontz: Dům stínů koupíte i tady

Specifikace Dean Koontz: Dům stínů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 188 Kč

Nad nejmenovaným velkým americkým městem se tyčí vrch, na němž stojí Pendleton - luxusní obytný dům z konce 19. století. Jednou za 38 let dochází v domě k podivným jevům, které si vyžádají i oběti na ... a dál?

Produkt Dean Koontz: Dům stínů

Dean Koontz: Dům stínů - parametry

Název produktu: Dean Koontz: Dům stínů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Dean Koontz, Dům stínů je thriller s prvky sci-fi o hrůzostrašných jevech, které se staly v jedné ulici a napsal ho mistr svého oboru Dean Koontz . Jsme ve Státech. Nad obrovským lidnatým městem se tyčí kopec z jehož vršku hrdě hledí na město jeden osamělý dům. Je luxusně vybaven a na americké poměry má i dlouhou historii a tím i atraktivitu. Byl postaven koncem 19. století a dostal jméno Pendleton. Spíš by se mu ale mělo říkat Dům stínů , protože v jeho zdech se každých třicet osm let opakují hrůzné události. Každých 38 let si dům stínů vyžádá krvavé oběti. Jeho obyvatelé jsou vystaveni situacím tak krutým, že není zcela jasné, jestli je lepší zemřít či přežít a potýkat se s psychickými následky celý zbytek života. Nebezpečí, které číhá na obyvatele domu neznamená jen pouhou smrt. Hrozí celé lidské rase, která by nemusela přetrvávat do nekonečna v podobě, jaké ji známe. Je pochmurný deštivý den, obloha je těžká deštěm a šedá barva obklopila dům ze všech stran. Depresivní počasí, když uvážíme, že je adventní čas. Toho dne, roku 2011 se znovu uzavřel onen cyklus třiceti osmi let a Dům stínů se probouzí z dlouhého spánku. Kdo první zaplatí životem? Druh sortimentu : Kniha, Dům stínů, Jazyk : Čeština, Počet stran : 352 Na vrcholu Shadow Hillu v nejvyšším bodě starého významného města stojí Pendleton, secesní palác zlatého věku postavený koncem devatenáctého století jako snový domov magnáta. Téměř od počátku své slávy je poznamenán případy šílenství, sebevraždy, masové vraždy a pověstmi o věcech daleko horších. Ale od svého přebudování v sedmdesátých letech na luxusní bytový dům byl v Pendletonu klid. Pro jeho šťastné obyvatele jsou nádherné byty svatyní, jeho temná minulost je téměř zapomenuta. Ale nyní se po stěnách potulují nevysvětlitelné stíny, bezpečnostní kamery zabírají nemožné obrazy, ozývají se strašidelné hlasy v neznámých jazycích, v suterénu číhají ne zcela lidské postavy, výtah se noří do neznámých hlubin. S každou hodinou narůstá strašná jistota: Ať už dohnalo někdejší obyvatele Pendletonu k jejich strašlivým osudům cokoli, dalo se to znovu do pohybu. Brzy všechny, kdo se nacházejí uvnitř, pohltí smrtonosný příliv z něhož jen někteří uniknou. Dům stínů - Dean Koontz. Hrůzostrašné jevy v jedné ulici Nad nejmenovaným velkým americkým městem se tyčí vrch, na němž stojí Pendleton – luxusní obytný dům z konce 19. století. Jednou za 38 let dochází v domě k podivným jevům, které si vyžádají i oběti na životech. Jednoho deštivého a bouřlivého adventního dne roku 2011 se znovu uzavírá osmatřicetiletý cyklus a obyvatelé domu jsou konfrontováni s hrůznými jevy, jež se vymykají zdravému rozumu a představují smrtelné nebezpečí nejen pro dotyčné jedince, nýbrž i pro existenci celé lidské rasy. Americký mistr tajemna a záhad je v nejlepší formě, ve které kloubí horor, thriller a science fiction do strhujícího toku napínavého příběhu. Dům stínů - Dean Koontz od nakladatelství BB art v kategorii Thrillery za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrov


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.