Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Vařiče » Srovnání cen De Gusto SA8

Vařiče

De Gusto SA8 cena od 0 Kč

De Gusto SA8

Hodnocení: 1x
  • 4

Na indukÄŤnĂ­m vaĹ™iÄŤi je vaĹ™enĂ­ o mnoho rychlejší a ĂşspornÄ›jší, ohřívá se jen dno nádoby.IndukÄŤnĂ­ vaĹ™iÄŤ Základ indukÄŤnĂ­ho vaĹ™iÄŤe, jak je jiĹľ z názvu patrnĂ©, tvoří indukÄŤnĂ­ cĂ­vka (elektromagnet) umĂ­stnÄ›ná pod keramickou deskou. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

SENCOR SCP2250WH

SENCOR SCP2250WH

od 599 Kč

Hyundai IND 233

Hyundai IND 233

od 2 232 Kč

First Austria FA 5096-6

First Austria FA 5096-6

od 1 201 Kč

Hyundai IND 133

Hyundai IND 133

od 970 Kč

De Gusto SA8 - parametry

Název produktu: De Gusto SA8
Výrobce: De Gusto
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na indukčním vařiči je vaření o mnoho rychlejší a úspornější, ohřívá se jen dno nádoby.

Indukční vařič

Základ indukčního vařiče, jak je již z názvu patrné, tvoří indukční cívka (elektromagnet) umístněná pod keramickou deskou. Spolu s kovovým dnem nádobí vytváří elektromagnetický obvod, díky němuž indukční vařič vlastně ohřívá jen dno nádoby (98% elektrické energie je přeměněno na teplo). Při využití běžného elektrického ohřevu (plotýnkový vařič, běžná sklokeramická varná deska) přechází vyrobené teplo kovovou či sklokeramickou deskou a až potom se odevzdá dnu hrnce, ve kterém vaříte. Každým předáváním tepla vznikají obrovské ztráty.

Indukční vařič - nádobí

Při vaření na indukčním vařiči je třeba používat nádobí z vodivého zmagnetizovaného materiálu jako je litina, smalt a jiné speciální nádoby a zároveŠmusí mít nádoba rovné dno (velikost dna nádoby 12-30 cm). Vaření je zcela bezpečné, neboť povrch varné desky zůstává i při ohřevu chladný.

Indukční vařič a jeho výhody:

  • vĂ˝konnĂ© vaĹ™enĂ­ s Ăşsporou el. energie (nastavitelnĂ˝ vĂ˝kon 120W aĹľ 1800W s časovaÄŤem)
  • minimálnĂ­ tepelnĂ© ztráty
  • maximálnĂ­ bezpeÄŤnost
  • kontrolnĂ­ funkce velikosti dna nádoby, ochrana pĹ™ed pĹ™ehřátĂ­m
  • lehkĂ˝, snadno pĹ™enosnĂ˝
  • obsluĹľnĂ˝ panel s LCD displejem
  • keramická deska odolná vĹŻÄŤi vysokĂ˝m teplotám

Indukční vařič dodáváme v barvě černé nebo stříbrné.

Na indukční vařič poskytujeme záruku 24 měsíců.

Indukční vařič Základ indukčního vařiče, jak je již z názvu patrné, tvoří indukční cívka (elektromagnet) umístněná pod keramickou deskou. Spolu s kovovým dnem nádobí vytváří elektromagnetický obvod, díky němuž indukční vařič vlastně ohřívá jen dno nádoby (98% elektrické energie je přeměněno na teplo). Při využití běžného elektrického ohřevu (plotýnkový vařič, běžná sklokeramická varná deska) přechází vyrobené teplo kovovou či sklokeramickou deskou a až potom se odevzdá dnu hrnce, ve kterém vaříte. Každým předáváním tepla vznikají obrovské ztráty. Indukční vařič - nádobí Při vaření na indukčním vařiči je třeba používat nádobí z vodivého zmagnetizovaného materiálu jako je litina, smalt a jiné speciální nádoby a zároveň musí mít nádoba rovné dno (velikost dna nádoby 12-30 cm). Vaření je zcela bezpečné, neboť povrch varné desky zůstává i při ohřevu chladný. Indukční vařič a jeho výhody: výkonné v


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.