Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Kuchyňské mlýnky » Srovnání cen De Gusto OM51

Kuchyňské mlýnky

De Gusto OM51

Hodnocení: 2x
  • 3.5

OdšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek vhodnĂ˝ na maliny, ostuĹľiny, rybĂ­zy, jahody,...OdšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek na ovoce DĂ­ky odšťavĹovacĂ­mu mlĂ˝nku na ovoce budete mĂ­t kdykoli dostupnĂ© ÄŤerstvĂ© vitamĂ­ny, bez konzervaÄŤnĂ­ch ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? De Gusto OM51 koupíte i tady

Specifikace De Gusto OM51

Kategorie Kuchyňské mlýnky
Výrobce De Gusto
Nejnižší cena 449 Kč

Odšťavňovací mlýnek na ovoce Díky odšťavňovacímu mlýnku na ovoce budete mít kdykoli dostupné čerstvé vitamíny, bez konzervačních látek, barviv a s jistotou použití kvalitních surovin. Tento mlýnek je ideální pro zpracování drobného ovoce (jako maliny, ostružiny, rybízy, jahody,…). Vyrobíte tak snadno a rychle výtečné domácí šťávy a marmelády! Odšťavňovací šnek uvnitř strojku automaticky odděluje u ovoce šťávu od slupek s jadérky a je vybaven šroubem pro nastavení síly odšťavňování. Odšťavňovací mlýnek » ... a dál?

Produkt De Gusto OM51

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


De Gusto OM51 - parametry

Název produktu: De Gusto OM51
Výrobce: De Gusto
Minimální cena: 449 Kč
Maximální cena: 597 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

OdšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek vhodnĂ˝ na maliny, ostuĹľiny, rybĂ­zy, jahody,...

OdšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek na ovoce

DĂ­ky odšťavĹovacĂ­mu mlĂ˝nku na ovoce budete mĂ­t kdykoli dostupnĂ© ÄŤerstvĂ© vitamĂ­ny, bez konzervaÄŤnĂ­ch látek, barviv a s jistotou pouĹľitĂ­ kvalitnĂ­ch surovin. Tento mlĂ˝nek je ideálnĂ­ pro zpracovánĂ­ drobnĂ©ho ovoce (jako maliny, ostruĹľiny, rybĂ­zy, jahody,…).

Vyrobíte tak snadno a rychle výtečné domácí šťávy a marmelády!

OdšťavĹovacĂ­ šnek uvnitĹ™ strojku automaticky oddÄ›luje u ovoce šťávu od slupek s jadĂ©rky a je vybaven šroubem pro nastavenĂ­ sĂ­ly odšťavĹovánĂ­. OdšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek je vyroben z šedĂ© litiny s pozinkovou Ăşpravou. a zaruÄŤuje maximálnĂ­ zpracovánĂ­ surovin s minimem nevyuĹľitĂ˝ch odpadnĂ­ch látek. VĂ˝sledná šťáva si zachovává všechny hodnotnĂ© látky, vÄŤetnÄ› enzymĹŻ.

Nevkládejte jej do myčky!

MlĂ˝nek splĹuje poĹľadavky NářízenĂ­ EvropskĂ©ho parlamentu ÄŤ. 1935/2014 o materiálech a pĹ™edmÄ›tech urÄŤenĂ˝ch pro styk s potravinami.
Protokol o zkoušce z Technického a zkušebního ústavu ČR si můžete prohlédnout zde

Na odšťavĹovacĂ­ mlĂ˝nek na ovoce poskytujeme záruku v dĂ©lce 24 mÄ›sĂ­cĹŻ.

Mechanický mlýnek na odšťavňování vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Při použití měkkého ovoce připraví spíše pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, který vytváří šneková hřídel. Veškerá vylisovaná šťáva odtéká otvorem v boční straně odšťavňovací komory a cedí se skrz cedník, který je umístěný uvnitř odšťavňovací komory a protéká skrz plátýnko do nádoby. Díky tomu získáte kvalitní šťávu bez jakékoliv nežádoucí dužiny. V přední části je možné šroubem regulovat přítlak dužiny dle použité suroviny. Zbytky ovoce a zeleniny vpředu odpadávají z odšťavňovače. Pomalé lisování je současně velmi šetrné ke kvalitě šťávy a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním. Odšťavňovač snadno a pevně přichytíte k Vaší kuchyňské lince pomocí upevňovacího šroubu. Je vhodný na desky o max. tl. 3,5 cm. Aby nedošlo k poranění, doporučujeme vždy používat pěchovadlo, kterým přitlačíte suroviny do plnícího otvoru. Další informace o produktu: materiál: litina gumové chrániče zabrání poškození kuchyňské desky při připevnění snadná údržba - stačí opláchnout proudem vody rozměry: výška od stolu 17,5 cm, násypka pr. 9 cm není vhodný do myčky na nádobí Odšťavňovací mlýnek na ovoce

Díky odšťavňovacímu mlýnku na ovoce budete mít kdykoli dostupné čerstvé vitamíny, bez konz


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.