Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury

Knihy

David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury

Hodnocení: 1x
  • 4

Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra . Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry představuje veletucet, tj. 144 staveb na území celé České ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88483
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury koupíte i tady

Čerstvá hodnocení David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury

  • 5

Ála72, 27. listopadu 2015

Krásná knížka. Veliké potěšení z čtení a listování v ní. Více takových knížek.


Specifikace David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 409 Kč

Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry. ... a dál?

Produkt David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury

David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury - parametry

Název produktu: David Vávra, Pavel Frič, Jiří T. Kotalík: Drobné perly české architektury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 409 Kč
Maximální cena: 597 Kč
Ušetríte až: 188 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra . Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry představuje veletucet, tj. 144 staveb na území celé České republiky, které jsou sice svým typem nebo rozsahem "drobné", ale přesto představují skutečné umělecké perly či zajímavé až téměř bizarní perličky. Ať už se k jejich projektům hlásí významní tvůrci a stavebníci, nebo vznikly anonymně, drží krok s "velkou" architekturou. Výběr "perel" zahrnuje všechny kraje a oblasti naší vlasti včetně Prahy, časové období od prehistorie po dnešek a pestrou škálu typů drobných církevních, šlechtických, lidových i městských staveb včetně infrastruktury, od kaplí a oltářů k industriálním památkám přes kašny a garáže, zastávku autobusu nebo kolotoč, repliku funkcionalistické kavárny, mosty, arkýře, brány, tunel, bunkr, včelín, chaty i vily, zahradní pavilony i hřbitovní stavby typu márnice, karner či krematorium, Boží hroby a Boží muka, městské osvětlení, vodárny, větrný mlýn i vinné sklepy, kryptu, menhir, pomníky, morový sloup či útulek pro snowbordáře a mnohé další.Účelem publikace je popularizovat architekturu a podpořit její fanoušky v hledání, jak se na architekturu dívat a rozumět jejímu historickému poselství i současným snahám o jinakost. Poslouží také jako zábavný průvodce po České republice s množstvím tipů na výlety a cestami za poznáním i jako svěží učební pomůcka k poznání historie architektury a jejích kategorií i odborné terminologie. Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra od nakladatelství Titanic v kategorii | | Architektura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.