Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.

Učebnice/Odborná literatura

David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Procesní řízení disponuje komponenty, jejichž využití se měří již řádově na desetiletí, ale i tyto komponenty se časem vyvíjí a zdokonalují a rozšiřuje se také spektrum institucí, pro které jsou jeho principy aplikovatelné. Zdaleka se nejedná jen o segment výrobních firem či podniků služeb, ale i o státní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. koupíte i tady

Specifikace David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 383 Kč

Procesní řízení disponuje komponenty, jejichž využití se měří již řádově na desetiletí, ale i tyto komponenty se časem vyvíjí a zdokonalují a rozšiřuje se také spektrum institucí, pro které jsou jeho principy aplikovatelné. Zdaleka se nejedná jen o segment výrobních firem či podniků služeb, ale i o státní správu či vzdělávací instituce. V dnešní době se mimo jiné i díky posunům vývoje v oblasti IS/ICT objevují nové požadavky a také nové možnosti procesního řízení, které mohou firmám přinést nemalé » ... a dál?

Produkt David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.

David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol. - parametry

Název produktu: David Tuček, Martin Hrabal, Lukáš Trčka: Procesní řízení v praxi podniků a vysokých škol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 473 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Procesní řízení disponuje komponenty, jejichž využití se měří již řádově na desetiletí, ale i tyto komponenty se časem vyvíjí a zdokonalují a rozšiřuje se také spektrum institucí, pro které jsou jeho principy aplikovatelné. Zdaleka se nejedná jen o segment výrobních firem či podniků služeb, ale i o státní správu či vzdělávací instituce. V dnešní době se mimo jiné i díky posunům vývoje v oblasti IS/ICT objevují nové požadavky a také nové možnosti procesního řízení, které mohou firmám přinést nemalé přínosy. I to byl významný podnět pro zpracování této kolektivní monografie.

Naším cílem je neuvádět jen jednotlivé postřehy, jak je tomu v řadě populárně-naučných, nebo i jednotlivých vědeckých článcích o procesním řízení, ale poskytnout čtenáři komplexní pohled na problematiku procesního řízení ze všech jeho aspektů. Aspekty procesního řízení přitom chápeme ve významu: pohledy a stanoviska na problematiku řízení podnikových procesů (Business Process Managementu), a to nejen za výše zmíněné bariéry implementace procesního řízení, ale i za další důležité oblasti: cílů a faktorů procesního řízení, komponent a principů procesního řízení, softwarové podpory procesního řízení či dosahovaných přínosů procesního řízení v podnicích.

Při řešení problematiky procesního řízení v této kolektivní monografii bylo využito jak kvalitativního, tak kvantitativního výzkumu.

Autor: David Tuček; Martin Hrabal; Lukáš TrčkaRok vydání: 2015Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7478-674-7Počet stran: 272Rozměry: 235,0 x 159,0 x 17,0 David Tuček; Martin Hrabal; Lukáš TrčkaWolters Kluwer 2015Kniha, čeština, 272 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.