Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování

Knihy naučná literatura

David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování

Hodnocení: 1x
  • 4

Nákažlivá síla našeho vyzařování - David R. Hamilton. Žijeme v propojeném světě, v němž se pocity, postoje a jednání přenášejí z osoby na osobu a dále a přitom infikují každého, kdo s nimi přijde do styku. Mozek každého z nás je vybaven takzvanými zrcadlovými neurony. Způsobují, že nenápadně napodobujeme to, co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nákažlivá síla našeho v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování koupíte i tady

Specifikace David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Žijeme v propojeném světě, v němž se pocity, postoje a jednání přenášejí z osoby na osobu a dále a přitom infikují každého, kdo s nimi přijde do styku. Mozek každého z nás je vybaven takzvanými zrcadl ... a dál?

Produkt David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování

David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování - parametry

Název produktu: David R. Hamilton: Nákažlivá síla našeho vyzařování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nákažlivá síla našeho vyzařování - David R. Hamilton. Žijeme v propojeném světě, v němž se pocity, postoje a jednání přenášejí z osoby na osobu a dále a přitom infikují každého, kdo s nimi přijde do styku. Mozek každého z nás je vybaven takzvanými zrcadlovými neurony. Způsobují, že nenápadně napodobujeme to, co vyjadřují lidé, kterými jsme obklopeni. Pokud se někdo usmívá, usmějeme se. Když se někdo mračí, zamračíme se také. Začneme se cítit stejně jako lidé, s nimiž trávíme čas. Většinou si vůbec neuvědomujeme, že se to děje, ale čím déle pobýváme s někým, kdo je šťastný, tím více štěstí se dostane pod kůži i nám. Smutek a deprese ovšem proudí stejně... I vy jste nakažliví bez ohledu na to, jestli si myslíte, že jste, nebo ne. Otázkou ale je: co chcete šířit? Autor poutavě popisuje, jak se my lidé neustále navzájem ovlivňujeme tím, co z nás vyzařuje. Nákažlivá síla našeho vyzařování - David R. Hamilton od nakladatelství Eugenika v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : David R. Hamilton, Nakažlivá síla našeho vyzařování je kniha, která vás naučí ovlinit to, co se vám stane. Jak? V našem světě je vše propojeno a každý ovlivňuje své okolí. Všechny pocity, emoce a názory se můžou přenášet z jendoho na druhého a nakazit každého, kdo infiovaného člověka potká. Kdo potřebuje vědecké stanovisko, dočte se v knize Nakažlivá síla našeho vyzařování o zrcadlových neuronech. Kdo nepotřebuje exaktní vysvětlení, ten ví, že jak smutek, tak štěstí se dá přenést na ostatní. Stejně tak další emoce jako vztek či strach. Když žijete s někým, kdo je v depresi, jsou dvě možnosti, buď ho z té deprese dostanete a přenesete na něj svou dobrou náladu, nebo právě naopak - jeho deprese bude silnější a vy se jí taky nakazíte... Zůstává otázka: Co chcete šířit vy? Druh sortimentu : Kniha, Nakažlivá síla našeho vyzařování, Jazyk : Čeština, Počet stran : 192 Žijeme v prepojenom svete, v ktorom sa pocity, postoje a správanie prenášajú z osoby na osobu a ďalej a pritom infikujú každého, kto s nimi príde do styku. Mozog každého z nás je vybavený takzvanými zrkadlovými neurónmi. Spôsobujú, že nenápadne napodobňujeme to, čo vyjadrujú ľudia, ktorými sme obklopení. Ak sa niekto usmieva, usmejeme sa. Keď sa niekto mračí, zamračíte sa tiež. Začneme sa cítiť rovnako ako ľudia, s ktorými trávime čas. Väčšinou si vôbec neuvedomujeme, že sa to deje, ale čím dlhšie bývame s niekým, kto je šťastný, tým viac šťastia sa dostane pod kožu i nám. Smútok a depresia však prúdi rovnako ... Aj vy ste nákazliví bez ohľadu na to, či si myslíte, že ste, alebo nie. Otázkou ale je: čo chcete šíriť? Autor pútavo opisuje, ako sa my ľudia neustále navzájom ovplyvňujeme tým, čo z nás vyžaruje.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.