Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie

Knihy naučná literatura

David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie

Hodnocení: 1x
  • 4

Nový nástroj zvyšování výkonnosti a vytváření konkurenční výhodyÚspěšné organizace dnes mají osvědčený systém snad na vše – od získávání nových zákazníků přes řízení vztahů se zákazníky, řízení jakosti až po měření výkonnosti. Jejich vrcholoví manažeři vědí, že uplatnění systematických procesů snižuje míru ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Efektivní systém řízení..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie koupíte i tady

Specifikace David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 329 Kč

Nejnovější kniha tvůrců manažerské koncepce Balanced Scorecard představuje další významný mezník ve vývoji strategického myšlení a strategického managementu. Autoři v ní předkládají ověřený šestifázový systém tvorby a řízení strategie, jenž integruje a koordinuje různé prvky implementace strategie a představuje inovativní nástroj zvyšování výkonnosti organizace a dosahování jejích hodnotových cílů. ... a dál?

Produkt David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie

David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie - parametry

Název produktu: David P. Norton, Robert S. Kaplan: Efektivní systém řízení strategie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nový nástroj zvyšování výkonnosti a vytváření konkurenční výhodyÚspěšné organizace dnes mají osvědčený systém snad na vše – od získávání nových zákazníků přes řízení vztahů se zákazníky, řízení jakosti až po měření výkonnosti. Jejich vrcholoví manažeři vědí, že uplatnění systematických procesů snižuje míru rizika, omezuje výskyt chybných výkonů, vad a neshod a zaručuje jim vysokou pravděpodobnost dosažení dobrého výsledku. Navzdory tomu si však většina firem nevytvořila systém řízení svých nejdůležitějších procesů: vypracovávání a realizace strategie. Robert S. Kaplan a David P. Norton, američtí tvůrci a průkopníci manažerské koncepce Balanced Scorecard (BSC), vyhledávaní poradci a lektoři, ve své páté společné knize Efektivní systém řízení strategie (s podtitulem Nový nástroj zvyšování výkonnosti a vytváření konkurenční výhody) představují nový integrovaný systém řízení strategie a shrnují reprezentativní první zkušenosti s jeho uplatňováním v praxi organizací podnikového i neziskového sektoru. Na řadě příkladů a případových studií dokládají, že organizace, které jejich formalizovaný systém realizace strategie používají, dosahují lepší výkonnosti než ty, jež takový systém ve své praxi neuplatňují. Autoři konstatují, že přestože existuje a v praxi se používá mnoho nástrojů potřebných pro efektivní zavádění strategie, organizacím, které nejsou s to své strategie plně a účinně realizovat, prostě chybí takový systémový rámec, jenž by tyto rozmanité prvky implementace strategie provázal a integroval. R. S. Kaplan a D. P. Norton stavějí na svých ověřených poznatcích a dlouholetých zkušenostech se strategickým řízením, měřením a zvyšováním výkonnosti organizací, přičemž výsledkem jejich originální syntézy je nový ucelený systém řízení, jehož mohou organizace využít k dosahování prvotřídní realizace svých strategií a který má podobu zpětnovazebně provázaného, cyklicky uzavřeného, integrovaného šestifázového procesu:Vypracování strategie na základě vyjasnění vlastních cílů a provedení strategické analýzy.Plánování strategie, které spočívá ve výběru strategických témat, určení měřítek jejich výkonnosti, příslušných cílových hodnot a iniciativ a určení odpovědnosti za výkonnost.„Vyladění“ organizačních jednotek i  zaměstnanců se strategií na základě jejího přenosu, její dekompozice či „kaskádování“ na tyto různé úrovně organizační struktury – až po jednotlivé zaměstnance.Plánování provozních činností prostřednictvím určení priorit a alokování zdrojů.Průběžné sledování a vyhodnocování realizace provozních činností a strategie, proces učení.Ověřování platnosti strategie, přizpůsobování strategie Na všechny uvedené procesy by měl dohlížet specializovaný organizační útvar, který v roli „dirigenta orchestru“ činnosti jednotlivých funkčních útvarů i podnikatelských jednotek koordinuje a synchronizuje, takže příslušná organizace bude schopna realizovat svou strategii rychle a spolehlivě – a díky tomu bude dosahovat i mimořádných př


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.