Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen David King: Obchodní schůzky v angličtině

Učebnice/Odborná literatura

David King: Obchodní schůzky v angličtině

Hodnocení: 1x
  • 4

Profesionálně a efektivně. Zahájení schůzky, předávání informací, řešení komplikací, shrnutí a uzavření schůzky,.... Obchodní schůzky v angličtině Zahájení schůzky Předávání informací Řešení komplikací Shrnutí a uzavření schůzky Obchodní jednání vedené v angličtině není dnes žádnou mimořádnou událostí. Pokud umíte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David King: Obchodní schůzky v angličtině koupíte i tady

Specifikace David King: Obchodní schůzky v angličtině

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

Cílem publikace Obchodní schůzky v angličtině je rozšířit vaše jazykové znalosti nezbytné pro účast na obchodních schůzkách, kde je dorozumívacím jazykem angličtina, ať už jde o vyslechnutí ostatních účastníků, vlastní připomínky, nebo vedení schůzky. Kniha je určena pro mírně pokročilé a pokročilé studenty obchodní angličtiny, ať už ji studují s lektorem, nebo samostatně. ... a dál?

Produkt David King: Obchodní schůzky v angličtině

David King: Obchodní schůzky v angličtině - parametry

Název produktu: David King: Obchodní schůzky v angličtině
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 188 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Profesionálně a efektivně. Zahájení schůzky, předávání informací, řešení komplikací, shrnutí a uzavření schůzky,.... Obchodní schůzky v angličtině Zahájení schůzky Předávání informací Řešení komplikací Shrnutí a uzavření schůzky Obchodní jednání vedené v angličtině není dnes žádnou mimořádnou událostí. Pokud umíte přesvědčivě a profesionálně komunikovat v cizím jazyce, vaše obchodní schůzka má velkou naději na úspěch. Publikace je určena pro mírně pokročilé uživatele AJ, kteří se potřebují zdokonalit ve vedení obchodního jednání s anglicky mluvícími partnery. Dozvíte se například: - jak zahájit schůzku a přivítat účastníky - jak předat informaci - jak projednávat návrhy - jak vysvětlit složitou situaci - jak dosáhnout dohody Každá ze šesti kapitol obsahuje rozsáhlou slovní zásobu, včetně užitečných výrazů a frází, praktická cvičení, tipy pro efektivní ústní projev v angličtině a závěrečné opakování. Na přiloženém audio CD najdete ukázky rozhovorů, diskuzí a telefonátů z obchodního prostředí, které poslouží jako šablony či osnova pro přípravu vlastních obchodních schůzek v angličtině. Vzhledem k tomu, že je kniha v závěru doplněna klíčem ke cvičením a přepisem všech audionahrávek, je ideální příručkou pro samouky. Lze ji také využít při výuce v konverzačních kurzech nebo kurzech obchodní angličtiny. Cílem publikace Obchodní schůzky v angličtině je rozšířit vaše jazykové znalosti nezbytné pro účast na obchodních schůzkách, kde je dorozumívacím jazykem angličtina, ať už jde o vyslechnutí ostatních účastníků, vlastní připomínky, nebo vedení schůzky. Kniha je určena pro mírně pokročilé a pokročilé studenty obchodní angličtiny, ať už ji studují s lektorem, nebo samostatně. David Kingprofesionálně a efektivně + CDCPress 2009Kniha, čeština, 88 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.