Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi

Knihy

David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Humanistická psychoterapie 1.díl – Příručka pro výzkum a praxi - David J. Cain, Julius Seeman . Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. Kromě vyčerpávajícího historického přehledu a širokého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi koupíte i tady

Specifikace David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 329 Kč

Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. ... a dál?

Produkt David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi

David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi - parametry

Název produktu: David J. Cain, Julius Seeman: Humanistická psychologie 1. - Příručka pro výzkum a praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 270 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Humanistická psychoterapie 1.díl – Příručka pro výzkum a praxi - David J. Cain, Julius Seeman . Kniha čtenářům nabízí jedinečný přehled nejmodernějších metod užívaných v teoretickém výzkumu i terapeutické praxi v rámci tohoto významného vědeckého oboru. Kromě vyčerpávajícího historického přehledu a širokého rozpracování vymezujících znaků a vývoje humanisticky orientované psychoterapie, jež pochází z pera redaktorů, se kniha pokouší dokumentovat nejdůležitější výsledky výzkumu předních odborníků za poslední desetiletí a prokázat úspěšnost hlavních humanistických terapeutických přístupů včetně Gestaltu, přístupů existencialistických, zkušenostních a na klienta orientovaných. Předložený výzkum tyto přístupy považuje za stejně hodnotné a v mnoha případech dokonce za úspěšnější než jiné při aplikaci na široké spektrum psychopatologie. Také ostatní autoři nabízí ve svých příspěvcích metodické pokyny pro terapeutickou praxi a předkládají nově propracované metody pro práci se vzrůstajícím počtem problematických, různorodých a složitých jedinců, párů, rodin a společenských skupin.Zvláště zajímavé jsou kapitoly, které se zaměřují na empirický materiál získaný během humanisticky orientované psychoterapeutické praxe, neboť dokazují význam psychoterapeutického vztahu a empatie ze strany terapeuta pro dosahování dobrých výsledků u klienta. Zdůrazňuje se též fakt, že se humanistická psychoterapie zasloužila o zavedení metod pro práci s emocemi klienta, což umožňuje těžce postiženým pacientům, jako jsou například schizofrenici, dosáhnout určitého posunu ve svém vývoji a zdravotním stavu. Tato příručka bude neocenitelným zdrojem informací nejen pro učitele a studenty, ale též pro terapeuty a teoretické badatele. Humanistická psychoterapie 1.díl – Příručka pro výzkum a praxi - David J. Cain, Julius Seeman od nakladatelství Triton v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.