Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos

Knihy naučná literatura

David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos

Hodnocení: 1x
  • 4

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a konkrétních případových studií vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný denní program, řád, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěchu. Na příkladech z oblasti podnikání, výchovy dětí, vaření, boje proti terorismu, obchodu, a dokonce i na příběhu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7886

Jaké má kniha
Báječný chaos
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 369 Kč

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a studií zaměřených na konkrétní problémy vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný dení program, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěchu. Na příkladech z oblasti podnikání, výchovy dětí, vaření, boje proti terorismu, maloobchodu, a dokonce i na příběhu závratné kariéry Arnolda Schwarzeneggera ukazují autoři Abrahamson a Freedman, že mírně neuspořádané systémy využívají zdroje efektivněji, dospívají k lepším řešením a dají se hůře rozvrátit než » ... a dál?

Produkt David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos

David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos - parametry

Název produktu: David H. Freedman, Eric Abrahamson: Báječný chaos
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 414 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za pomoci pestré škály pravdivých příhod a konkrétních případových studií vyvrací tato kniha obecně přijímanou představu, že pevně daný denní program, řád, pořádek a soustavnost jsou klíčem k úspěchu. Na příkladech z oblasti podnikání, výchovy dětí, vaření, boje proti terorismu, obchodu, a dokonce i na příběhu závratné kariéry Arnolda Schwarzeneggera ukazují autoři Abrahamson a Freedman, že mírně neuspořádané systémy využívají zdroje efektivněji, dospívají k lepším řešením a dají se hůře rozvrátit než systémy organizované důkladně. Tuto myšlenku kniha aplikuje v měřítku malém (pracovní stoly, garáže), i velkém (vláda, společnost), odkrývá všechny oblasti, kde nepořádek může triumfovat nad pořádkem, a pomáhá čtenáři odhadnout správnou míru nepořádku v jakémkoli systému. Ať už vás trápí způsob řízení vaší organizace, anebo vestavěná skříň v předsíni, tato kniha vám vysvětlí, proč říci nepořádku ano. Autor : Erik Abrahamson, Druh sortimentu : Kniha, Báječný chaos, Jazyk : Čeština, Počet stran : 152 Autor knihy Eric Abrahamson, David H. Freedman, Vydavatelstvo Dokořán,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.