Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen David Dvořák: Kašpárek v rohlíku

Knihy poezie

David Dvořák: Kašpárek v rohlíku

Hodnocení: 1x
  • 4

Kašpárek v rohlíku . Devět ilustrovaných příběhů ze života Kašpárka v rohlíku od jeho narození po současnost. Dospěláci mohou číst nahlas, děti v duchu, předškolní piškoti prohlížet. Součástí je souhrnné vydání všech kašpárkových hudebních textů včetně těch dosud neveřejných. Kniha také obsahuje kompletní zpěvník s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88175
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Dvořák: Kašpárek v rohlíku koupíte i tady

Specifikace David Dvořák: Kašpárek v rohlíku

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 311 Kč

Devět ilustrovaných příběhů ze života Kašpárka v rohlíku od jeho narození po současnost. Dospěláci mohou číst nahlas, děti v duchu, předškolní piškoti prohlížet. Součástí je souhrnné vydání všech kašpárkových hudebních textů včetně těch dosud neveřejných. ... a dál?

Produkt David Dvořák: Kašpárek v rohlíku

David Dvořák: Kašpárek v rohlíku - parametry

Název produktu: David Dvořák: Kašpárek v rohlíku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 311 Kč
Maximální cena: 498 Kč
Ušetríte až: 187 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kašpárek v rohlíku . Devět ilustrovaných příběhů ze života Kašpárka v rohlíku od jeho narození po současnost. Dospěláci mohou číst nahlas, děti v duchu, předškolní piškoti prohlížet. Součástí je souhrnné vydání všech kašpárkových hudebních textů včetně těch dosud neveřejných. Kniha také obsahuje kompletní zpěvník s akordy a notovými zápisy. Kniha je to střelená a vybrané výtisky budou skutečně střeleny brokem ze vzduchovky Kašpárkovými muzikanty a bude možné je vyhrát ve speciálních soutěžích. Těšte se na speciální křest, takže sledujte pozorně novinky. Věnováno výtvarníkovi Matěji Němečkovi in memoriam, který se zasloužil o nenahraditelný rukopis Kašpárka v rohlíku. Kašpárek v rohlíku je společný hudebně-kabaretní projekt party známých hudebníků (M. Caise, Mardiho, L. Dusilové, B. Šrůmové, D. Kollera, T. Graves aj.), který má početnou skupinu fanoušků napříč generacemi. Velká kašpárkovská ilustrovaná kniha přináší písňové texty a notové zápisy ze všech dosud vydaných alb. Propojují je hravé vstupy ze života Kašpárka od jeho narození až po založení kapely a její vstup na Olymp české národní zábavy! A samozřejmě nebude chybět ani spousta komiksů a ilustrací Matěje Němečka i Lukáše Urbánka včetně řady hustých vychytávek. Kašpárek v rohlíku od nakladatelství Argo v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : David Dvořák, Kašpárek v rohlíku aneb postřelená kniha je ilustrovaná kniha plná not a textů, kterou sestavil David Dvořák . Kašpárek v rohlíku se jmenuje také kabaretní vystupení skupiny známých muzikantů. Jsou to: M. Caise, Mardi, L.Dusilová, B. Šrůmová, D. Koller, T. Graves, aj. Jak sami hudebníci, tak i jejich hudební projekt mají mnoho fanoušků v každé generaci. Každému, kdo je rád poslouchá, udělá radost tato sbírka všeho možného, co se jim podařilo vytvořit. V Kašpárkovi v rohlíku najdete texty k písničkám, noty k hudbě ze všech dosud vydaných desek, plno komiksů a ilustrací Matěje Němečka a Lukáše Urbánka a hromadu fakt hustých vychytávek. Jednotlivé oddíly propojují hravé vstupy ze života Kašpárka. Druh sortimentu : Kniha, Kašpárek v rohlíku, Jazyk : Čeština, Počet stran : 176


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.