Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David D. Burns: Cítit se dobře s druhými

Knihy

David D. Burns: Cítit se dobře s druhými

Hodnocení: 1x
  • 4

Profesionálny psychiater a terapeut vám s pomocou množstva príkladov z praxe vysvetlí, v čom spočíva tajomstvo dobrej komunikácia a naopak, aké chyby v komunikácii a empatii robíme. Naučí vás, jako jednať s ľuďmi spôsobom, ktorý vám pomôže výrazne zlepšiť a prehĺbiť vaše vzťahy. Nezáleží na tom, s kým máte problém: s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757
skladem

Jaké má kniha
Cítit se dobře s druhými
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace David D. Burns: Cítit se dobře s druhými

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 272 Kč

Publikace: Cítit se dobře s druhými - David D. Burns. Pokud máte ve svém okolí někoho, s kým si nerozumíte, tato kniha vám ukáže, jak s touto osobou rozvíjet mnohem prospěšnější vztahy. Nezáleží na tom, zda to je manžel/ka, sourozenec, rodič nebo přítel, či dokonce někdo úplně neznámý. Bude to ale z vaší strany vyžadovat spoustu tvrdé práce. Budete se muset podívat sami na sebe. Profesionální psychiatr a terapeut vás provede teorií (za použití četných příkladů z praxe) i důležitými cvičeními. Nejpozoruhodnější na » ... a dál?

Produkt David D. Burns: Cítit se dobře s druhými

David D. Burns: Cítit se dobře s druhými - parametry

Název produktu: David D. Burns: Cítit se dobře s druhými
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 272 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Profesionálny psychiater a terapeut vám s pomocou množstva príkladov z praxe vysvetlí, v čom spočíva tajomstvo dobrej komunikácia a naopak, aké chyby v komunikácii a empatii robíme. Naučí vás, jako jednať s ľuďmi spôsobom, ktorý vám pomôže výrazne zlepšiť a prehĺbiť vaše vzťahy. Nezáleží na tom, s kým máte problém: s manželom/manželkou, rodičom, súrodencom alebo kamarátom. Najpozoruhodnejšie na tejto knihe sú hĺbka a detailnosť, s akými Dr. Burns rozoberá rôzne formy efektívnej aj neefektívnej komunikácie. Úryvok: Pohlazení je pátým tajemstvím efektivní komunikace. Pohlazení znamená vyjádření pozitivní úcty druhé osobě, nehledě na to, jak moc jste naštvaní. Všichni toužíme po lásce a respektu, ale někdy prostě lásku a respekt nechceme dávat. A to zvláště tehdy, jsme-li naštvaní, cítíme se zranění, nebo pokud si s někým nerozumíme. Někteří lidé nechtějí používat techniku pohlazení jen proto, že se bojí, že budou znít strojeně. Nicméně při použití techniky pohlazení nemusíte jednat falešně ani

nemusíte popírat nebo potlačovat své skutečné pocity. Předpokládejme, že jste naštvaná na svého manžela. Můžete svůj vztek vyjádřit přímo, ale s respektem, aniž byste zněla falešně, třeba takto: „Gregory, jsem na tebe naštvaná. Ale taky vidím, že i ty jsi na mě naštvaný. Opravdu tě miluju a vadí mi, že se spolu takhle hádáme. Pojďme si o tom promluvit. Můžeš mi říct, čím tě tak štvu?“ Anotace: Pokud máte ve svém okolí někoho, s kým si nerozumíte, tato kniha vám ukáže, jak s danou osobou rozvíjet mnohem prospěšnější vztahy. Nezáleží na tom, zda to je manžel/ka, sourozenec, rodič, přítel, či dokonce někdo úplně neznámý. Bude to ale z vaší strany vyžadovat spoustu tvrdé práce. Budete se muset podívat sami na sebe a možná uvidíte něco, co jste vidět nechtěli. Pokud ovšem seberete odvahu a přistoupíte k situaci s pokorou, změníte celý svůj život. Čekat, že se změní ten druhý, je totiž jen marnění času! Profesionální psychiatr a terapeut vás za využití četných příkladů z praxe provede teorií, jež vám pomůže pochopit spoustu věcí, i důležitých cvičeními, které vám umožní provést v každodenním životě reálné změny: vést si deník vztahů, procvičovat kvalitní komunikaci, naučit se empatii, lépe rozumět vlastním pocitům, jednat s různými typy nepříjemných a problematických osob - například těmi, co si pořád stěžují, lidmi s velkým egem, těmi, kdo chtějí mít vše pod kontrolou.... - a

rozvíjet ve vztazích důvěrnost. Nejpozorohudnější na této knize jsou hloubka a detailnost, s jakými dr. Burns rozebírá různé formy efektivní i neefektivní komunikace.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.