Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David B. Agus: Konec nemocem?

Knihy naučná literatura

David B. Agus: Konec nemocem? cena od 0 Kč

David B. Agus: Konec nemocem?

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato nepostradatelná kniha je nejenom manifestem – výzvou, abychom změnili způsob myšlení o zdraví – je také sbírkou praktických pouček, které bychom neměli opominout, například: Jak může časem užívání multivitaminů a potravinových doplňků zřetelně zvýšit naše riziko onemocnění rakovinou. Proč nám trávení většiny dne ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

David B. Agus: Konec nemocem? - parametry

Název produktu: David B. Agus: Konec nemocem?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato nepostradatelná kniha je nejenom manifestem – výzvou, abychom změnili způsob myšlení o zdraví – je také sbírkou praktických pouček, které bychom neměli opominout, například: Jak může časem užívání multivitaminů a potravinových doplňků zřetelně zvýšit naše riziko onemocnění rakovinou. Proč nám trávení většiny dne vsedě, bez ohledu na vydatnou ranní aktivitu, může škodit stejně nebo i více než kouření. Jak drobné zdroje zánětů, způsobené například vysokými podpatky nebo běžným nachlazením, mohou vést k srdečním infarktům nebo jinak nás připravit o zdraví. Jak tři nenákladné prostředky – aspirin, statiny a každoroční očkování proti chřipce, mohou zásadně změnit naše směřování k lepšímu zdraví. Jak si zkracujeme život mixováním ovoce a zeleniny a někdy i nakupováním toho, o čem si myslíme, že je „čerstvé“. Jak jediná nejdůležitější věc, kterou dnes můžeme učinit pro udržení zdraví a spokojenosti, nestojí vůbec nic. Dr. David B. Agus, jeden ze špičkových onkologů, boří staré mýty a odhaluje nesprávné chápání toho, čím je „zdraví“. Během nabízených doporučení zdůrazňuje, že neexistuje jediná „správná“ odpověď a žádné vzorové návody typu „tohle se hodí pro všechny“. Jeho kniha Konec nemocem? je jasnou výzvou pro každého z nás, abychom se stali zastánci svého zdraví a opustili zastaralý způsob uvažování. Je základní prací, která slibuje převrat v našem životě. Nový pohled na zdraví a nemocMŮŽEME ŽÍT NAPLNO AŽ DO POSLEDNÍHO DECHU?MUSÍME TRPĚT VYSILUJÍCÍMI NEMOCEMI? MŮŽEME ŽÍT AKTIVNÍM ŽIVOTEM DÉLE? Tato nepostradatelná kniha je nejenom manifestem výzvou, abychom změnili způsob myšlení o zdraví je také David B. AgusNový pohled na zdraví a nemocFortuna Libri 2012Kniha, čeština, 344 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.