Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy

Učebnice/Odborná literatura

Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy - Wolfgang Dauber . Feneisův obrazový slovník anatomie se za více než 30 let stal opravdovým pojmem. Současné 9., zcela přepracované vydání prof. Wolfgangem Dauberem navazuje úspěšně na tradici předchozích vydání. Všechny anatomické pojmy jsou slovem i obrazem vysvětleny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88175
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy koupíte i tady

Specifikace Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 593 Kč

Kniha je mimořádně přínosná a důležitá pro studenty medicíny a stomatologie, lékaře, vědecké pracovníky a také pro všechny, kteří ke své práci potřebují znalost správných anatomických odborných pojmů. ... a dál?

Produkt Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy

Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy - parametry

Název produktu: Dauber Wolfgang: Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 593 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy - Wolfgang Dauber . Feneisův obrazový slovník anatomie se za více než 30 let stal opravdovým pojmem. Současné 9., zcela přepracované vydání prof. Wolfgangem Dauberem navazuje úspěšně na tradici předchozích vydání. Všechny anatomické pojmy jsou slovem i obrazem vysvětleny krátce, pregnantně a precizně. V tomto vydání byly poprvé použity poslední platné termíny stanovené FCAT (Federative Committee on Anatomical Terminology) a tato nová Terminologia Anatomica se tak stala podkladem pro více než 1250 odborných výrazů. V knize je přes 8000 pojmů definováno přesně a krátce a nejméně jedenkrát je tento termín zakreslen na více než 800 anatomických vyobrazeních, přehlednost zvyšuje dvojbarevný tisk. Kniha je ideální příručkou pro přípravu na zkoušku či při potřebě rychle si některý anatomický pojem objasnit, Kniha je mimořádně přínosná a důležitá pro studenty medicíny a stomatologie, lékaře, vědecké pracovníky a také pro všechny, kteří ke své práci potřebují znalost správných anatomických odborných pojmů. Originál publikace vydalo nakladatelství Georg Thieme Verlag. Precizně přeložili a vzhledem k nové anatomické nomenklatuře upravili prof. MUDr. R. Čihák, DrSc., a prof. MUDr. M. Grim, DrSc. Ukazuje se, že v klinické praxi se znovu stává znalost anatomických pojmů nezbytnou a její bezchybné použití je dokladem dobré erudice lékaře. Publikace poslouží velmi dobře také jako kapesní atlas anatomie člověka. Přeloženo z německého originálu “Feneis´Bild-Lexikon der Anatomie“ (9. německé vydání), z něj pak vychází 5. anglická verze s názvem „Pocket Atlas of Human Anatomy: Founded by Heinz Feneis“. Feneisův obrazový slovník anatomie -9.vy - Wolfgang Dauber od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zcela přepracované vydání již několik desítek let žádané knihy,

obsahující nyní novou platnou anatomickou terminologii – naleznete

zde na 8000 pojmů a 800 vyobrazení. Skvělý precizní překlad s

potřebnými úpravami od prof. MUDr. R. Čiháka, DrSc., a prof. MUDr.

M. Grima, DrSc. Kniha je naprosto nezbytná pro studenty medicíny a

stomatologie, lékaře, vědecké pracovníky a také pro všechny, kteří

ke své práci potřebují znalost správných anatomických odborných

pojmů. Publikace poslouží velmi dobře také jako kapesní atlas

anatomie člověka (pod tímto názvem je publikace také dostupná v

anglicky mluvících zemích).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.