Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2)

Próza - beletrie

Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2)

Hodnocení: 1x
  • 4

Minerva Highwoodová, jedna z neprovdatelných slečen pobývajících ve vesnici Spindle Cove, se potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, prvotřídní prostopášník, se potřebuje dostat… kamkoliv, jen aby ze Spindle Cove unikl. Tito nesourodí společníci mají týden na to, aby: - předstírali společný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 244 Kč

Nezdárný lord a "modrá punčocha" na cestě zkázy - tak by se dal ve stručnosti vyjádřit děj druhého románu série Spindle Cove, v němž se Minerva Highwoodová, zapřisáhlá odpůrkyně mužů, potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, se potřebuje dostat… kamkoli, jen aby to bylo co nejdál od Spindle Cove. Tato nesourodá dvojice spolu musí z nezbytnosti strávit týden, během nějž jí nezbývá, než předstírat společný útěk za účelem sňatku, přesvědčit rodinu a přátele o své nehynoucí lásce, utéct » ... a dál?

Produkt Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2)

Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2) - parametry

Název produktu: Dare Tessa: Týden hříchu (Série Spindle Cove 2)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Minerva Highwoodová, jedna z neprovdatelných slečen pobývajících ve vesnici Spindle Cove, se potřebuje dostat do Skotska.

Colin Sandhurst, lord Payne, prvotřídní prostopášník, se potřebuje dostat… kamkoliv, jen aby ze Spindle Cove unikl.

Tito nesourodí společníci mají týden na to, aby:

- předstírali společný útěk

- přesvědčili rodinu a přátele, že jsou do sebe zamilovaní

- uprchli ozbrojeným lupičům

- přežili své nejhorší noční můry

- urazili čtyři sta mil, aniž by se navzájem zavraždili.

A celou tu dobu spolu sdílejí stísněný prostor kočáru ve dne a ještě menší lůžko v noci.

Nemají čas na svou rostoucí vzájemnou přitažlivost, natožpak na divokou vášeň. A pánbůh chraň, aby utráceli vzácné hodiny odhalováním svých srdcí a duší.

Zčistajasna se však zdá, že týden právě stačí na to, aby pochopili všechny problémy světa. A možná… možná i lásku.

Nezdárný lord a "modrá punčocha" na cestě zkázy - tak by se dal ve stručnosti vyjádřit děj druhého románu série Spindle Cove, v němž se Minerva Highwoodová, zapřisáhlá odpůrkyně mužů, potřebuje dostat do Skotska. Colin Sandhurst, lord Payne, se potřebuje dostat… kamkoli, jen aby to bylo co nejdál od Spindle Cove. Tato nesourodá dvojice spolu musí z nezbytnosti strávit týden, během nějž jí nezbývá, než předstírat společný útěk za účelem sňatku, přesvědčit rodinu a přátele o své nehynoucí lásce, utéct ozbrojeným lupičům, přežít nečekané hrůzy a především urazit šest set kilometrů, aniž by se navzájem zavraždila - a při tom všem sdílet velmi malý kočár během dne a ještě menší postel za nocí. Tessa Dare předkládá čtenářkám poutavý, dějem nabitý a vtipný román, v němž - jak jinak - vítězí vášeň a láska. Týden hříchu (Série Spindle Cove 2) - Tessa Dare. Týden hříchu (Série Spindle Cove 2) - Tessa Dare od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.