Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy

Učebnice/Odborná literatura

Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice ekologie je vhodná pro 9. ročník ZŠ k doplnění ekologických pasáží při výuce klasického přírodopisu nebo jako učebnice pro samostatný předmět ekologie na SŠ. Má schvalovací doložku MŠMT ČR. Formát A4, 104 stran, 3. vydání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Jaké má kniha
Základy ekologie pro zá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

 Učebnice je určena pro využití na základních školách a navazuje na ucelenou řadu učebnic ekologického přírodopisu pro 6.–9. ročník. Uplatnění nalezne ve školách, které zdůrazňují ekologický aspekt výuky nejen v rámci výuky přírodopisu. Zejména je však určena školám středním, jejichž náplní je v souladu s RVP biologické a ekologické vzdělávání. Tato tematika může být vyučována jako předmět samostatný, v rámci předmětu jiného, podle ŠVP konkrétní školy. Učebnice klade důraz na praktické a dobře využitelné znalosti » ... a dál?

Produkt Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy

Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy - parametry

Název produktu: Danuše Kvasničková: Základy ekologie pro základní a střední školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice ekologie je vhodná pro 9. ročník ZŠ k doplnění ekologických pasáží při výuce klasického přírodopisu nebo jako učebnice pro samostatný předmět ekologie na SŠ.

Má schvalovací doložku MŠMT ČR.

Formát A4, 104 stran, 3. vydání

Recenze učebnice:

Máme-li porozumět problémům současných vztahů člověka a biosféry a pochopit nebezpečí, která i nám jako živým bytostem hrozí, pak si musíme nejprve uvědomit základní zákonitosti vztahů v přírodě, která platí pro jednotlivé organismy i pro jejich soubory na souši i ve vodách.

Některé informace o živé přírodě jste již získali. Připomenete si nyní podle obrázků, čím se vyznačují hlavní skupiny organismů, do jakého bohatství forem se život vyvinul v průběhu miliónů let i jak je život složitě uspořádán. Podobně si oživíte i základní poznatky o svém těle. Pak soustředíte svou pozornost na vzájemné vztahy mezi organismy a prostředím a uvědomíte si vlivy prostředí na zdraví člověka, na způsob života lidí i na perspektivydalších generací. Proberete si možnosti a způsoby ochrany a přetváření prostředí z vědecko-technických, ekonomických a právních hledisek. Zkusíte si obecné informace o globálních a regionálních problémech promítnout do svého bezprostředního okolí, do vlastního každodenního života a práce.

Je totiž velmi důležité, aby si každý z nás uvědomil, že respektování zákonů přírody je v našem zájmu, je podmínkou dlouhodobého ekonomického rozvoje a je předpokladem udržitelného života společnosti.

Za život na naší planetě má každý z nás určitou odpovědnost. Publikace: Základy ekologie - Danuše Kvasničková. Tento titul bude nahrazen titulem:

http://www.levneucebnice.cz/p/zaklady-biologie-a-ekologie/ Učebnice

ekologie je vhodná pro 9. ročník ZŠ k doplnění ekologických pasáží

při výuce klasického přírodopisu nebo jako učebnice pro samostatný

předmět ekologie na SŠ. Má schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Základy ekologie - Danuše Kvasničková. Učebnice ekologie je vhodná pro 9. ročníky základních škol k doplnění ekologických pasáží při výuce klasického přírodopisu nebo jako učebnice pro samostatný předmět ekologie na středních školách. Podtitul: pro základní a střední školyAutor: Danuše Kvasničková; Jan ŠevčíkRok vydání: 2004Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7168-902-5Počet stran: 104Rozměry: 300,0 x 208,0 x 7,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.