Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP. Učebnice mají výrazné ekologické zaměření a respektují moderní požadavky na výuku - výklad a učení se v souvislostech. Pracovní sešity jsou připraveny s důrazem na aktivitu žáků. Metodická příručka dává učitelům potenciál lépe využít učebnic ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.13143

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 105 Kč

Srovnávací metoda použitá v tomto díle je základem poznávání stavby a funkce těla nejprve obratlovců, později pak hlubšího poznávání stavby a funkce těla člověka. ... a dál?

Produkt Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy - parametry

Název produktu: Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8.ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 163 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP. Učebnice mají výrazné ekologické zaměření a respektují moderní požadavky na výuku - výklad a učení se v souvislostech. Pracovní sešity jsou připraveny s důrazem na aktivitu žáků. Metodická příručka dává učitelům potenciál lépe využít učebnic a dát návody na další náměty ekologické výchovy. V souladu s tématy učebnice Ekologického přírodopisu pro 6.r. ZŠ jsou natočeny 3 videonahrávky (Les,Pole a louka, Voda), které mohou obohatit a oživit výuku ekologického přírodopisu. Srovnávací metoda použitá v tomto díle je základem poznávání stavby a funkce těla nejprve obratlovců, později pak hlubšího poznávání stavby a funkce těla člověka. Při výkladu se klade důraz na uvědomování si vlivu způsobu života a okolního prostředí na zdraví jedinců i na uvědomování si odpovědnosti za aktivní ochranu našeho životního prostředí. Třetí, upravené vydání. 4. díl ucelené řady učebnic pro základní školy je opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP - vychází již ve třetím upraveném vydání. Ekologický přírodopis pro 8.r. - Učebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní škola - FORTUNA - Jazyk: CZ - Va Autor: Kvasničková Danuše; (pro 8. ročník základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií) FORTUNA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - ISBN: 978-80-7373-027-7 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.