Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice - Danuše Kvasničková. S využitím přístupných metod aktivního poznávání uvádí autoři žáky do hlavních ekosystémů naší přírody – do lesa, k rybníku, na louky a pole. Seznamují je s organismy, které v nich žijí (od nejjednodušších až po složitější v souladu s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 105 Kč

S využitím přístupných metod aktivního poznávání uvádí autoři žáky do hlavních ekosystémů naší přírody – do lesa, k rybníku, na louky a pole. Seznamují je s organismy, které v nich žijí (od nejjednodušších až po složitější v souladu s jejich systematickým zařazením), a zároveň s jejich vztahy, které umožňují věčný oběh látek v přírodě. Ukazují vlivy člověka na přírodu, zdůrazňují nezbytnost ochrany biodiverzity i význam správného hospodaření. Čtvrté, upravené vydání. ... a dál?

Produkt Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice - parametry

Název produktu: Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice - Danuše Kvasničková. S využitím přístupných metod aktivního poznávání uvádí autoři žáky do hlavních ekosystémů naší přírody – do lesa, k rybníku, na louky a pole. Seznamují je s organismy, které v nich žijí (od nejjednodušších až po složitější v souladu s jejich systematickým zařazením), a zároveň s jejich vztahy, které umožňují věčný oběh látek v přírodě. Ukazují vlivy člověka na přírodu, zdůrazňují nezbytnost ochrany biodiverzity i význam správného hospodaření. Čtvrté, upravené vydání. Publikace: Ekologický přírodopis pro 6. ročník ZŠ - Učebnice - Danuše Kvasničková. Ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP. Učebnice mají výrazné ekologické zaměření a respektují moderní požadavky na výuku - výklad a učení se v souvislostech. Pracovní sešity jsou připraveny s důrazem na aktivitu žáků. Metodická příručka dává učitelům potenciál lépe využít učebnic a dát návody na další náměty ekologické výchovy. V souladu s tématy učebnice Ekologického přírodopisu pro 6.r. ZŠ jsou natočeny 3 videonahrávky (Les,Pole a louka, Voda), které mohou obohatit a oživit výuku ekologického přírodopisu. Ekologický přírodopis 6.r. 4v - FORTUNA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 128 str. - ISBN: 978-80-7373-056-7 - Ekologický přírodopis pro 6.r. - Učebnice zpracovaná podle osnov vzdělávacího programu Základní škola - FORTUNA - Jazyk: CZ - Va Danuše KvasničkováFORTUNA 2010Kniha, čeština, 128 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.