Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Danielle Steel: Zásah osudu

Próza - beletrie

Danielle Steel: Zásah osudu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zásah osudu - Danielle Steel. Alex je šťastnou ženou. Má skvělou právnickou kariéru, úspěšného muže a báječnou dceru. Jako blesk z čistého nebe však přichází zpráva z běžného preventivního vyšetření. Alex se pouští do boje s vražednou nemocí, nenachází však oporu v doposud tradičních jistotách – manžel se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Danielle Steel: Zásah osudu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 223 Kč

Alex je šťastnou ženou. Má skvělou právnickou kariéru, úspěšného muže a báječnou dceru. Jako blesk z čistého nebe však přichází zpráva z běžného preventivního vyšetření. ... a dál?

Produkt Danielle Steel: Zásah osudu

Danielle Steel: Zásah osudu - parametry

Název produktu: Danielle Steel: Zásah osudu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zásah osudu - Danielle Steel. Alex je šťastnou ženou. Má skvělou právnickou kariéru, úspěšného muže a báječnou dceru. Jako blesk z čistého nebe však přichází zpráva z běžného preventivního vyšetření. Alex se pouští do boje s vražednou nemocí, nenachází však oporu v doposud tradičních jistotách – manžel se nedokáže s nemocí Alex vyrovnat a zdá se, že vztah spěje ke konci. Osud však zasahuje znovu a tentokrát se role obrací – dokáže však Alex překročit propast, která oba manžele oddělila, anebo se rozhodne pokračovat v životě sama?Ukázka z textuElizabeth Hascombová váhavě otevřela dveře kanceláře a nakoukla dovnitř. Sotva ji však Alex zahlédla, zavrtěla hlavou a zvedla ruku na znamení, že má odejít. Navzdory Alexině přísnému výrazu však Liz postávala dál ve dveřích. „Liz, žádala jsem vás přece, abyste nás nevyrušovala!“ „Já vím… Já… Hrozně mě to mrzí, ale…,“ pípla Liz omluvně od prahu. „Stalo se snad něco Annabelle nebo Samovi?“ Na okamžik se Alex vyděsila, ale Liz chvatně zavrtěla hlavou, aby ji uklidnila. „V tom případě nechci nic slyšet!“ Alex se vrátila k práci, rozhodnutá nebrat Liz na vědomí. „Volal doktor Anderson. Už dvakrát. Že prý vás mám za každou cenu vyrušit.“ „Anderson? Prokristapána…“ To už Alex vypadala skutečně rozzlobeně. Slíbil, že jí zavolá výsledky mammografu i v případě, že dopadnou dobře; a teď ji zřejmě chce potěšit. Ovšem žádat sekretářku, aby ji kvůli tomu vytrhla z porady, to je opovážlivost! Však on počká… Publikace: Zásah osudu - Danielle Steel. Až do osudného zazvonění telefonu byla Alex Parkerová úspěšnou právnička a šťastnou ženou. Se svým mužem Samem, schopným a váženým burzovním makléřem, žili v harmonickém manželství a s láskou a pýchou pečovali o malou dceru Annebelle. Výsledek běžného preventivního lékařského vyšetření však přichází jako blesk z čistého nebe – život Alex v jediném okamžiku převrátí naruby zákeřná choroba. Alex se statečně pouští do boje s vražednou nemocí, do boje na život a na smrt. Jistoty, na kterých až dosud stavěla, se však otřásají v základech a v utrpení se jí nedostane podpory a pochopení od milovaného muže. Sam se nedokáže s nemocí své manželky vyrovnat, začínají se jeden druhému odcizovat, a do toho všeho Sam navíc potkává mladou a půvabnou Daphne. Dlouholetý vztah tak prochází těžkou zkouškou a zdá se, že spěje ke konci…

Osud však zasahuje znovu a tentokrát se musí s nečekaným problémem a existenční nejistotou potýkat naopak Sam. Kdo však pomůže jemu? Dokáže Alex překročit propast, která je oddělila, nebo se rozhodne pokračovat v životě sama? Danielle SteelováIKAR 2012Kniha, čeština, 438 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.