Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy

Próza - beletrie

Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy

Hodnocení: 1x
  • 4

Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, veleúspěšná byznysmenka. Jenomže každý úspěch je vykoupen nějakou obětí a tou je v tomto případě rodina.. Valnou části života svých dětí Olivia doslova propásla, zatímco budovala své impérium. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Jaké má kniha
Všechny matčiny hříchy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy koupíte i tady

Specifikace Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 207 Kč

Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, veleúspěšná byznysmenka. Jenomže každý úspěch je vykoupen nějakou obětí a to ... a dál?

Produkt Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy

Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy - parametry

Název produktu: Danielle Steel: Všechny matčiny hříchy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 207 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, veleúspěšná byznysmenka. Jenomže každý úspěch je vykoupen nějakou obětí a tou je v tomto případě rodina.. Valnou části života svých dětí Olivia doslova propásla, zatímco budovala své impérium. Nyní, tváří v tvář minulosti, Olivia přemýšlí, jak by ztracená léta svým dětem vynahradila. Je to však vůbec ještě možné? Ukázka z textu Alex už seděl obkročmo na vodním skútru a podal ruku babičce. Ta se lehce vyhoupla za něj. Oba její synové tomu jen v hrůze přihlíželi. Liz a její děvčata tou dobou už plavala k úzké pláži, Sara seděla na plošině za lodí a klátila nohama a Amanda diskutovala o tom, zda se taky zapojit. „Co to děláš?“ zavolal Phillip na matku a Alex vodní skútr nastartoval. „Chci se s Alexem projet,“ zazubila se Olivia, když plnou rychlostí vyrazili vpřed. Následoval je člen posádky na člunu. Posádka pozorně dohlížela na všechny hosty, aby si nikdo neublížil, a Alex musel před zapůjčením skútru ukázat průkaz způsobilosti k jeho řízení. Naštěstí ho vlastnil už od šestnácti let. Brázdil hladinu s babičkou za zády a ta se ho pevně držela kolem pasu. Užívala si každičkou minutu jízdy a stejně tak Alex, zatímco Phillip a John se na sebe dívali a kroutili hlavami. „Kdyby mi někdo řekl, že jednou uvidím tohle, nevěřil bych mu. Proč takové věci nedělala s námi, když jsme byli malí?“ Phillip posmutněl, když to vyslovil. Tohle nebyla matka, kterou si pamatoval. Tohle byl někdo úplně jiný. „Měla moc práce,“ odpověděl John jednoduše. Každá žena musí někdy v životě udělat těžké rozhodnutí. Ale žádná nedělá těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, která dokázala z malého obchodu, jenž zdědila její matka, vybudovat mezinárodní impérium, nabízející téměř cokoliv, co je do domácnosti potřeba – od kuchyňského vybavení až po stylový moderní nábytek. Dnes, ve svých devětašedesáti, je Olivia podnikatelskou ikonou. Jenomže každý úspěch je vždy vykoupen nějakou obětí a tou je v případě Olivie rodina. V matčině podniku začala pracovat hned po škole, když jí bylo pouhých dvacet, a o pět let později už o ní i její konkurenti hovořili jako o „legendě“. Valnou část života svých pěti dětí propásla, když cestovala po světě, hledala nové dodavatele, nové výrobky i zajímavé designéry. Nyní, ohlížejíc se za svou kariérou, Olivia přemýšlí, jak by všechna ta ztracené léta svým dětem vynahradila a jak také naložit s roky, které jí ještě zbývají. Je však možné něco takového vynahradit, nebo se o to vůbec pokoušet? A nezůstane Olivia nakonec, sice na vrcholu moci, ale sama? kniha, Všechny matčiny hříchy, Danielle Steelová, IKAR Danielle SteelováIKAR 2013Kniha, čeština, 336 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.